Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv pc m van! és nemtom...

Zoleda kérdése:

Nyelv pc m van! és nemtom hogy mit ehetek mert most ma csináltattam kezd fájni kicsit és orvosi fém szár van benne! Lehet vele cigizni? Meg darabos kaját ha eszek csak ki kell öblögetni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi olyat ne egyél ami rágós most.. én azthittem már nem lesz semmigáz eltelt egy hét nemis fájt meg semmi elkezdtem nirmális kaját enni egyszer megtépődött véletlen utánna borzalom volt hetekig.. csak húslevesnek a levét rudtam enni hetekig semmi mást.. nagyon durva volt.. ne cigizz !!!1-2 hetet ha tudsz várj a cigivel és minden nap öblögesd fertőtlenítővel (:
2011. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Nekem már vagy 8 éve van! Arra emlékszem, hogy miután elmúlott az érzéstelenítő hatása (pár óra) iszonyúan fájt! A nyelvem a duplájára dagadt és még a beszéd is fájt! Én rendes ételeket ettem, szendvicset, főtételt stb, csak minden sokkal tovább tartott, egy szendvicset majd egy órán keresztül majszoltam. Ez kb 3 napig tartott, utána már kezdett apadni a nyelvem és a fájdalom is elmúlt. Most amikor kiveszem megtisztítani, akkor beszélek furcsán! :) Ja, és nem tudok hosszú rrrrrrr hangot kiadni. Ezen a gyerekek sokat nevetnek! :) Levesnél a cérnametéltre vigyázz az elején, én jártam úgy, hogy rátekeredett a piercing-emre az egyik vége a többit meg lenyeltem...furcsa volt! Ja és a villával is óvatosan, volt hogy a felső golyó alá csúszott a villa és a nyelvemmel együtt szedtem ki a villát a számból. De hála az égnek az már nem a fájós napokon volt, így csak jót kuncogtunk rajta! Én cigiztem ugyanúgy, nem okozott problémát, viszont tényleg többször öblögess, étkezések után, cigi után stb.
2011. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem is 8 éve van, de nem fájt soha.Pépeset egyél 1 hétig, mert ahogy az előző is írta, sokáig tart megenni a szilárd kaját.Cigizhetsz is, de az öblögetést ne felejtsd el.(bár ezt is leírták előttem).

És ne nagyon birizgáld, ha lehet.

2011. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindent!!! igy csináltam végig ahogy mondtátok a cigit nem tudtam abba hagyni már másnap kopogott a szemem és rá kellet gyujtsak de semmi bajom vele am nekem már másnap ell mult a fájás most már csak ilyen szuró érzést érzek és nemtudom miért de a tejes dolgokat kivánom :S meg sok alkoholt iszok XD érdekes hogy nehezebben rugok be mostanság régebben jobban hatot de nem gáz egyébként én se mtudom ki ejteni hosszan az rrr betüt XD most magamon röhögtem xD :$ és am mit lehet pc vel csinálni?
2011. febr. 7. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.Mégis mit akarsz?:))

Lehet vele játszani, szexuális dolgokat feldobhatja, de funkciója nincs különösebb...Én néha el is felejtem, hogy van, de most akarok még egyet bele, az tök jól néz ki.:))

2011. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!