Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercinget szeretnék,...

Köldök piercinget szeretnék, 17 éves vagyok anyu megengedte, de olyat, ami nem ez a sima köves, hanem kicsit lógós kis kék strasszosat! Berakják azt vagy egy másikat és ki kell majd cserélni?

Figyelt kérdés

Pesten ( óbudán lakunk) hol van olyan hely ahol jól csinálják? menyibe kerül? piercingel és nélküle mertha mondjuk ami tetszik és azt raknák be akkor a szúrás mennyi vagy mindenféleképp ahol csináltatom ottkel berakatni? ha külön veszem mi a tehendő az ékszerrel??

mennyire fáj a szúrás és utána?


2009. febr. 8. 21:09
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és ahol nem olyan drága
2009. febr. 8. 21:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nincs köldök piercingem,de szerintem olyat raknak be amit akarsz.Szúrásnál mindenféleképpen kell piercinget rakni bele,szóval neked ott majd berakják az általad kiválasztott ékszert.A szúrás nem annyira fáj(barátnőm szerint)csak majd inkább utána!Remélem azért segítettem=)
2009. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát általában alap ékszert tesznek be, és jobban is jársz vele, ha van olyanod is, és a lógósat csak alkalmakkor viseled, mert nagyon tud húzni. Én nem pesti vagyok így nem tudok helyet ajánlani, csak azt tudom mondani, hogy meg kell kérdezni, hogy hozott ékszert betesznek-e (sokszor úgy olcsóbbra jön ki), de általában elég nagy választék van a szalonokban is. De elsőre mindenképp sima banán ékszert rakass be, az nem húzza majd úgy, és ha már begyógyult, akkor vehetsz több félét is, ami tetszik, de mondom, azt inkább csak alkalmakra hordd, amikor olyan cucc van rajtad, amiből kilóg a hasad, buliban vagy ilyesmi, mert amúgy kényelmetlen.
2009. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azis nagyon zavaró hogyha mondjuk az alja nem kör hanem mondjuk kereszt vagy szív vagy gekkó?
2009. febr. 8. 21:22
 5/9 A kérdező kommentje:
2009. febr. 8. 21:26
 6/9 A kérdező kommentje:
de leginkább olyat mint a második delfines link
2009. febr. 8. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad szúrásnál lógósat betetetni. Szerintem nem is teszik be. Mikor én csináltattam (sok éve), akkor egy alapot tettek be, majd gyógyulás után lehetett cserélni. Nagyon lassan gyógyul általában, ezért sem szabad lógósat, mert ha beakad az övcsattodba, vagy bárhová, akkor megőrülsz, úgy fáj.
2009. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tesznek be szúrásnál lógósat, ha nehéz, ha nem, akkor is plusz irritáció. Nekem is van, nekem sem akarták elsőre beletenni, én cseréltem ki mikor begyógyult. Nagyon kell rá vigyázni mert ez gyógyul a legkésőbb és bármilyen kis irritáció lassítja. Maga a szúrás személyfüggő, hogy mennyire fáj, a gyógyulási fázisban mindenkinek nagyon érzékeny. Én azt javaslom, hogy egy vékony gézlappal mindig legyen leragasztva mikor mész valahová és mikor alszol. Nekem volt, hogy a pizsama derékpántja szakította ki majdnem mert felcsúszott aztán meg le.. Ha otthon vagy és tudsz rá figyelni akkor hagyd csak levegőzni és gyakran fertőtlenítsd. Így hamarabb begyógyul. Makacs és gusztustalan seb.

Jah, a legtöbb helyen a hozott ékszert is berakják de szalonokban nagy a választék, biztos találsz valami szépet.

2009. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

rábeszélt a piercinges srácc hogy sima banán piercingem legyen két köves és fehér!

5000 ért fogja megcsinálni!

2009. febr. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!