Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell zselés műkörmöt...

Gulyás Dóra kérdése:

Hogyan kell zselés műkörmöt építeni és hogy hívják az anyagokat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

interneten sok műkörmös videó van, erről, hogyan kell, zselé az zseléből készül, nincs messze, az mellékes hogy ha TIP-es megoldást akarsz vagy sablonost,

alapfelszerlés:

uv lámpa (5-6 ezerért már kapható kb)

ecsetek zselé építéshez, nem tudom mennyi

tip, ez x db-os kiszerelésben van árát nem tudom

zselé, nah ezekből több féle van, fehér átlátszó, színes., árat nem tudok változó.

nah és persze sablon ( ezis x db-os kiszerelés, 1 tekercs), ez nem vészes.

+ körömreszelő (műkörömhöz, nem fém, ebből van többféle sürüsségű, 180-as, stb. (nagyobbbal még nem találkoztam).

+fényzselé, ezt asszem a végén kell rákenni a mükörömre mikor teljsen végeztél a formálással.


az hogy mi a folyamat, azt nehéz elmondani, videókból jobban látod majd, youtube-n is van egy csomó.

max élőben segítek már amennyire tudok, ha kell és közel laksz. (de ne várj el tőlem nagy tapasztalatot, privátot tudsz irni, ha szükséges

2011. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

+még kell pár eszköz, asszem körömápoló is.

nem vagyok nagyon otthon a témában, de kell ilyen hogy nedvesség/víz elvonó is(kizárolag rendes körömre, nehogy bőrre, hogy jobban tapadjon a körmödre a zselé

meg sablonhoz asszem fog kelleni talán ilyen zsírelszivos vagy milyen készitmény, ezek mind olyanok mint a lakkok szinte, olyan jelleggű a kiszerelés, de lehet hogy tudod.

ez meg a sablon ragasztó tapadásához kell

2011. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

reszelők

nailprep, primer a köröm előkészítéséhez

zselé (clear, pink, fehér a sima franciához)

uv-lámpa

ecsetek

portalanító kefe

sablon vagy tip és hozzá ragasztó

körömágyolaj


Ezek a legszükségesebbek.

Ha építed a körmöt, akkor nincs szükséged tipre.

A tip egy műanyag valami, amit körömre kell ragasztani, ezzel hosszabítod a körmöt, és erre hordod fel az anyagot.


A sablont a tip nélküli építésnél kell használni. Általában papírból készül és a köröm alá kell beilleszteni mintegy a köröm meghosszabításaként, és erre kell felhordani az anyagot, kötés után pedig eltávolítani.


Az építés menetéről pedig 1000 videó van a neten.

2011. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát a fentebb leírtak, de igazából amint elmész egy tanfolyamra, vagy legalább beseggeled a tananyagot, megtudsz mindent, anélkül pedig ugye értelmes ember nem kezd bele, mert elég ronda lesz mikor a saját körmöd már rohadni fog. Ugyan nem agysebészet, de nem árt tudással nekiindulni. :D Anyagokat meg találsz akármelyik torrentoldalon kb, meg itt az oldalon is megtalálod szerintem keresővel, utána fogj az anyagbeszerzéshez. :D
2011. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Tanfi nélkül akarsz nekiállni közmözni?
2011. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak itthoni használatra szeretném.Már néztem ilyen videókat csak ott nem mondják, hogy mi a neve az anyagnak amit épp felraktak, úgyhogy csak találgatni tudok, hogy mit milyen sorrendben kell felrakni
2011. szept. 30. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Dóri, írsz privi mailt?
2011. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Menj el körmöshöz, ő megcsinálja. Miért gondolod, hogy amit te csinálsz magadnak minden képzettség nélkül jó lesz majd? Ha tönkreteszed a körmödet, esetleg összeszedsz egy jó kis gombát, akkor ne lepődj majd meg.
2011. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha még soha nem volt műkörmöd akkor ne állj neki videóval se.Nekem évekig volt épített körmöm, aztán minden alkalommal lestem, több körmöst is kipróbáltam

Apránként megvettem a legszükségesebbeket, de azt csak akkor éri meg, ha komolyan gondolod és van hozzá kézügyességed.Túl drága mulatság csak kipróbálni.Akkor menj el egy képzett körmöshöz és csináltasd meg vele.

Nekem van lámpám, 2 ecsetem, egy körömágyeltávolító és zselékeverő egyben,rengeteg reszelőm,alapozó folyadék, fertőtlenítő,sablon ( bár a tipes jóval könnyebb, de az elfogyott)építő zselé, fényzselé, körömágyolaj,színező por.Mivel a zselén nagyon jól, akár 1 hétig is kopás nélkül fennmarad a lakk, így nem pepecselek színes zselével.Meg az nagyon drága is. :)

2011. okt. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Kedves utolsó, mi az a "körömágyeltávolító és zselékeverő egyben"?
2011. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!