Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyit fizetnek, ha elmegyek...

Mennyit fizetnek, ha elmegyek modellnek egy műkörmös suliba?

Figyelt kérdés
Modelleket keresnek,de sehol nem írnak árakat.Ha volt már valaki,vagy rendszeresen jár ilyen helyekre,elmondaná hogyan működik,meddig kell ott lenni és mennyit fizetnek?
2011. febr. 8. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenért általában nem fizetnek, hanem cserébe kapsz műkörmöt, manikűrt vagy pedikürt.
2011. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Aranyos vagy:)

Semennyit nem fizetnek neked, csak gyakorolnak rajtad, a türelmedért kapsz körmöt, de ne olyan körömre gondolj mintha szalon körmöd lenne. Van hogy az első pár alkalommal 6 órát is ott kell ülnöd. Mivel mindenki elkezdi valahol és gyakorolnia kell, és nem egyből gyorsan és profi körmöket fog építeni a tanuló.


egy műkörmös

2011. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én láttam olyan hirdest hogy "gyakorlatra keresek modellt,fizetés 500ft".Na mindegy,azért köszönöm.
2011. febr. 8. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
és még olyan is van, ahol Te fizetsz, nem teljes árat, hanem a munkadíj nélküli anyagköltséget! :D
2011. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

2.vagyok.

Ilyenkor ha ez kiderül, hogy vagy pénzt fizet a tanuló, vagy pénzt kér, és ez kiderül kizárják a suliból!!!

2011. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Egyébként a crystal nails körmös suliba mennék modellnek.
2011. febr. 8. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok,

Én ott végeztem tavaly. Szerintem az már rég rossz ha valaki pénzért hirdeti, hogy gyere modellnek. Elég szánalmas. Mindenki tud szerezni, barátnőt családtagot, ismerőst, munkatársat stb.

2011. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!