Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok valamilyen szemhéj...

Ajánlanátok valamilyen szemhéjtust?

Figyelt kérdés

Olyan kellene, ami nem lesz darabos miután megszáradt, nem is kenődik el, és viszonylag könnyű használni annak is, akinek nincs annyira jó kézügyessége (tehát legjobb lenne valami filces szerű). Ja és lehetőleg ne túl drágát.

Ha esetleg tudtok, linkeljetek képet is légyszi :) előre is köszi!


2011. febr. 9. 17:19
 1/8 Cory Rose ***** válasza:
18%

Nekem Shiseido van, 7900-ért vettem, Diorból mutattak még filceset, az szintén ennyi körül lehet, az olcsó kategóriában én még nem találkoztam filcessel, csak ecsetessel.

Ó utcában van egy sminkbolt, ott még nem voltam, de azt mondják ott sokféle dolgot lehet kapni, ha Bp-i vagy, akkor talán ott keresgélhetsz.

2011. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
70%
rossmanban nézd meg:) az essence termékeknél, én mintha láttam volna múltkor filceset. olyan 800 körül van:) mégse 8000:D de nem tudom hogy mennyire jó:/:)
2011. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is a Rossmann-t tudom ajánlani. Lovely szemhéjtus, kb 300 ft. Ez ugyan nem filces, viszont elég vastag az ecset, ráadásul nekem sincs valami nagy kézügyességem és évek óta ezt veszem :)
2011. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
én is béna vagyok tus ügyileg :9 de az essence filces tussal könnyen megy. a sima 800ft (nagyon tartós) a vízálló 900ft. bár nekem a sima is alig jött le.így a vízállót én meg sem próbálom
2011. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt használom: [link]


800 Forint, imádom. Amióta egyszer próbáltam, nem is vettem más tust. Könnyű használni, kézre áll, precíz.

2011. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én évek óta a Manhattan tusát használom. Tűfilc hegye van, de nem filctoll. Tök jó a festék és tartós.


[link]

2011. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam párat és nekem eddig a Rossmann saját márkás tusa jött be a legjobban. Iéyen tubusos, és elég foyós, könnyű használni, nem kenődik el és 3-400 forinba került, kedden akartam újat venni mert kifogyott, és... megdöbbenve láttam, hogy ahol venniszokta nincs. Szeretem az essence-t és gondoltam akkor arra befizetek, mivel a metálosak levoltak árazva vettem egy barnát és egy fekete csillámosat. jónak jó. puha az ecsete de a fekete nem elég fekete a barna meg mintha krémlenne, elkenődik.:( Mint a többi. kezdek kétségbe esni. Szóval ha látsz rossmann saját márkás tust, azt ajánlom:)
2011. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
essence tusok nekem beváltak:) nekem egyáltalán nincs kézügyességem de könnyű velük dolgozni! most vannak akciók is és következő hónapban lesz gél állagú tus is az essencnek!
2011. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!