Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjtust szeretnék venni,...

Szemhéjtust szeretnék venni, lehetőleg nem túl drágát - 1000Ft körül. Milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

tessék, én ilyet használok, itt le is írja a csaj, hogy milyen: [link]

a dm-ben szoktam venni kb ezresért, szerintem teljesen jó. asszem ez a második legolcsóbb tus a boltban amúgy :D az ennél gagyibb a miss sporty, na olyat ne vegyél.

2011. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hasznos volt a válasz, sokat segítettél, ezért fel is pontozlak:D

2011. márc. 8. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miss Sporty szemhéjtussal tökéletesen meg vagyok elégedve.:)
2011. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg az általad megadott árba is belefér ;)
2011. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem essence black mania van. tartós, szeretem. 700 Ft

vagy a douglasban van 1200 körül tégelyes tus, ehez ecsetet is adnak. ilyenem is van, és ez is jó. Ha sietek, vagy utazok, akkor az essence, ha van időm, akkor a tégelyest használom.

2011. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon rég óta Miss Sportyt használok és nagyon szeretem. A DM-ben most 400 Ft-ba kerül.
2011. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Barátnőm is a miss sportyt ajánlotta, akkor megpróbálom azt, főleg, hogy 400Ft-ba kerül most:D

2011. márc. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!