Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink rögzítés valaki ötlet?

Smink rögzítés valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, h a sminkem a szemhéjamon 2-2óra után összeáll csomókba :S:S nem lehetne valamivel rögzíteni, vagy valami, h ne kelljen 3óránként újra sminkelnem?
2011. febr. 9. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szemhéjalapozó. De ezt már annyian kérdezték, keress vissza...
2011. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
szephéjalapozó, meg én leszoktam fújni lakkal
2011. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van jó szemhéjalapozód illetve minőségi termékeket használsz nem csomósodik be még estére sem.
2011. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van. Szemhéjalapozó, és ne tegyél túl vastag réteget, mert az összeáll, és egyben elcsúszik. Art Deco szemhéjalapozót tudom ajánlani, illetve a MAC Paint Potjait.
2011. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hajlakkosnak gratulálok...arra nem gondoltál, h mi lesz, ha belemegy a szemedbe????
2011. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a hajlakk a hajra való! bőrre nem szabad fújni mert igencsak irritálhatja. nekem múltkor véletlenül a homlokomra is ment egy kis adag és másnapra piros foltban hámlott a hajtövemnél! 3 napig kenegettem krémmel míg elmúlt.

szemhéjalapozó kell, mint ahogy írták,MAC paintpot tökéletes, de lehet olcsóbbakat is kapni. és ha annyira biztosra akarsz menni akkor van külön sminkrögzítő spray. de ha szemhéjalapozót használsz nem fog csomósodni, én van hogy még aerobikozni is szoktam sminkben és utána is ugyanolyan szuper, és addig kitart amíg le nem mosom.

2011. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Clinique szémhéjpúdert használtam, és még estére sem ráncolódott, csomósodott össze.
2011. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!