Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fáj az orrpiercing belövése?...

Fáj az orrpiercing belövése? És milyen piercinget ajánlotok? L alakút v bogyósat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lövettem fülpiercinget és az egyáltalán nem fájt.Arra lennék kíváncsi h akinek van mindkettő annak melyik fájt jobban? És mondanátok tapasztalatokat?mármint h melyik piercing a praktikusabb?Előre is köszíí:)
2011. febr. 10. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen fülpiercinget lövettél? Úgy értem, hoy hova? Porcba?

Mert nekem ott van és az jobban fájt mint az orrpiercingem. Az orrpiercing kb olyan érzés volt mintha hirtelen orrbavágtak volna :)

Nekem is lőtték, és nekem csiga végű van mert sokkal jobb. Apacsban lehet kapni, ( WESTEND, Árlád ) ha pesti vagy :)

2011. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem 5éve van orrpiercingem,7éve meg 10darab fulpiercingem.én személy szerint a bogyosat ajánlanám az orrba,de én a CundA piercingeket is ajánlanám,ha Pesten van utam,ott veszek,ha Csehországban akkor ott,de itt nálunk Szlovákián is kaphatoak.A szám folé is ott vettem.A koldokrol nem is beszélve.Mondjuk szerintem a fullbe fáj a legjobban,foleg a porcban,ugy ahogy az elottem kommentálo is írta. :)) Orrba meg nem fáj,csak automatikusan elindul 1konnycsepp a szemdbol,mint mikor orrbavágnak 1kicsit,de tuléled.Ahogy szokták mondani,a szépségért meg kell szenvedni.Udv.Bia
2011. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jah,és még azt elfelejtettem,hogy ha alapozozod az arcod,akkor én mindenképp a bogyosat ajánlanám az orrba,mert azt kiveheted bármikor,míg a csiga véguvel kell 1ideig játszanod.

(az elozo voltam)

2011. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

19:57 vagyok

igen, a csiga végűvel az a baj, hogy nehéz kivenni. tényleg játszani kell vele egy darabig.

mondjuk én épp ezért szeretem, mert pont ezért nehezen esik ki. Nekem a sima, meg az L alakú mindig kijött éjszaka mikor aludtam, vagy mikor törölköztem...

Szerintem tapasztald meg, neked melyik a legjobb :)

2011. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:D am a porcba lövettem felülre így: [link]

am a csiga végű az milyen? :D

2011. febr. 11. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] itt megnézheted,de én ezt nem ajánlanám,mégha nem esik ki olyan konnyen,akkor sem,mert mire behelyezed,játszol vele 1ideig,hát mégha nagyok a kormeid...meg ha gyakrabban szeded ki,tul kitágítja azt a lyukat az orrodon,vagyis a piercing helyét.
2011. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) am sztem L alakú lesz:D
2011. febr. 12. 13:20
 8/10 anonim válasza:
nekem kb 12 éve van az orromban. magamnak szúrtam tűvel :)) nem volt vészes.. eleinte L alakút hordtam,de ötösével vettem őket,mert minden másnap egyet elhagytam.. aztán felfedeztem,hogy van a bogyós végű is ,azóta is az van meg :) nagyon praktikus,mert orrfújásnál, törölközésnél, alvás közben sem esett ki még soha :)
2011. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, bogyósat se szúráshoz, se lövéshez nem használnak. Nekem mindkettő van, (vagyis volt, mert a fülemnél, ahol neked is van, beleakadt a hajam, és mindig begyulladt, úgyhogy kivettem) és jobban fájt a fülem, mint az orrom. Mondjuk azt szúrták. Nem ajánlom, hogy lövesd! Roncsolja a szöveteket, és nagyon könnyen elronthatják, ferde lehet. Nagyon igénytelennek tartom azt a helyet, ahol orrot lőnek. De a te választásod, csak elmondtam a véleményem, ha még nem csináltattad meg. :-) Ja, nekem L-alakú van, nem esik ki, de volt spirálos, az is jó volt, a bogyóssal az a baj, hogy ha sokáig nem veszed ki, akkor összeszűkül a szár méretéhez igazodva a lyuk, és kicsit fájhat, ha kiveszed, akár fel is sebezheti. Nem ajánlom. :-)
2011. febr. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszii:D am énis szúratni szeretném:D
2011. febr. 27. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!