Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel hígítsam fel a szempilla...

Mivel hígítsam fel a szempillaspirált?

Figyelt kérdés
Nagyon be van sűrűsödve és egyszerűen nem tudom, hogy mivel kéne hígítani, hogy jó is legyen segítsetek légyszíves. (:
2011. febr. 12. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg pár csepp vízzel,de ha régóta megvan lehet már nem jó.Inkább vegyél újat,nehogy begyulladjon a szemed.
2011. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vizet ne tegél bele. Inkább testápolót, vagy valami krémet. Rázd jól össze.
2011. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát persze.Aztán hátha belemegy a szemébe a testápolós pillaspirál,és akkor az fogja kimarni.Szerintem a gyártás folyamán inkább vízzel elegyítik mint testápolóval.
2011. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én esetleg a szemcseppet tudnám ajánlani, max 2 cseppet, majd jól összerázni. De csak ha nagyon muszáj megtartani. A szempillaspirálokat 2-3 havonta ajánlatos lecserélni, hiszen akárhogy is nézzük, a szem a legérzékenyebb az arcunkon, és egy régi szempillaspirál már tele van bacival.
2011. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyik kolleganőmtől hallottam, hogy ő már ezer éve testápolóval hígítja a szempillaspirálját. Én totál rácsodálkoztam, mert még soha nem hallottam ilyet, de neki totál bevált.
2011. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (: Inkább maradok a szemcseppnél, valamivel bíztatóbb. :)
2011. máj. 29. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, hogy a kefét beleteszem a testápolóba, visszateszem így a "tokjába", és állni hagyom pl ha délbe csinálom, reggelig.
2018. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!