Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok erről a sminkről...

Mit gondoltok erről a sminkről? Tetszik, vagy sem? (leírás + kép lent. )

Figyelt kérdés

Nos, röviden a sminkről:


Egy kis alapozó a bőrhibák eltüntetése céljából. Szemhéjon fekete tus és kék szemhéjpúder macskásan, végül szempillaspirál. Szájon átlátszó szájfény.


Képet sajnos csak a szemről tudok küldeni, de végülis ez a lényeg.

[link]

[link]


Nos?vélemények?


2011. febr. 13. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, de a gülüszemek miatt nem sok látszik a sminkből. Így nehéz véleményt mondani.
2011. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Mutass már nekem egy macskát, amelyiknek ilyen a szeme, mert én még nem láttam.

Egyébként nem tetszik, gagyi, teljesen elüt a hajadtól meg az arcodtól, a gülüszemek meg valóban tovább rontják az összehatást...

2011. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rossz, de a barna szemedhez nem igazán megy a kék...
2011. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb sminket fényképezel,akkor ne mereszd így a szemed, hanem vagy nézz le, vagy csukd be a szemed, mert így nem látni a lényeget(a sminket), és még hülyén is néz ki. A kék nem rossz ötlet, de ehez a szemszínhez egy sötétebb árnyalat kellene.
2011. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
ha mindenképpen kenni akarsz a szemedre szeméjpúdert, akkor válassz feketét, amivel fokozni lehet a macskaszemhetást, ami most ugye így nincs.. ha színt szeretnél akkor aranyos, brnozos, barnás esetleg lilás, mert az elvileg kiemeli a barna szemet, meg a zöld is menne hozzá. egyébként minden egyes szavukban csatlakozom az előttem szólókhoz.
2011. febr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért mondja mindenki, hogy a barna szeműeknek, melegebb színek kellenek, natúr barnás árnyalatok? Én imádok sminkelni, a szemem barna, de csak kék, zöld, rózsaszín és sárga színeket használok. Ezeket mindig megtoldom feketével a szemöldökömnél jobb fenn, és fehérrel lenn bal oldalon a szemzugban. Valaki itt még azt is írta, hogy a kék nem való a barna szemhez. Nekem mindig tetszik a sminkem, ha oda figyelek rá, és másoknak is. Ha magamra kenek valami barnát, mindig fáradtnak, és csúnyának látom magam, de ezek szerint rosszul csinálom.


A képeken nem látszik a sminked, a szemedet nem kéne ennyire kinyitni, nem neked kell látnod a kamera lencsét, hanem nekünk a festéket.

2011. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nyilván a bőrtónustól is függ, meg a szem pontos árnyalatától. lehet az a szem barna úgy, hogy meleg és úgy is, h hideg. meg az sem mindegy, h milyen árnyalatot használsz abból a kékből meg ilyesmi.
2011. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!