Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek hogyan valósítsam...

Szerintetek hogyan valósítsam meg? (hosszú leírás+képekkel)

Figyelt kérdés

Este buliba megyünk, és nem tudom, hogy milyen sminket készítsek magamnak. Alapból ilyen barna szemem van:

[link]

és így szoktam hozzá sminkelni:

[link]

[link]

Azon gondolkoztam, mivel (türkiz)kék felsőt veszek fel, belecsempészhetnék egy kis kéket is az esti sminkembe. Viszont nem szeretném, hogy olyan kinézetem legyen, mint akinek épp most húztak be.. :S Hogyan tudnám ezt megoldani? Tudnátok esetleg képeket mutatni?

Keresgéltem már, viszont semmi normálisat nem találtam, amit egyszerűen és szépen meg tudnék valósítani.

Köszönöm a válaszokat. :)

17/L


2011. ápr. 22. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor úgy szoktam, mint te a második képen. Elindulok belül fehérrel, utána világoskék, középkék, és utána az a kék ami az igazi szín, utána mehet a fekete, eltussolva :)
2011. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ilyenhez mit szólsz: [link] ?:))
2011. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

húú, nagyon szép szemeid vannak, kiváncsi vagyok az arcodra, de gondolom nem fogod fel tenni, pedig jó lenne :P


a sminkel sajnos nem tudok segíteni...

2011. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

vááá.. már megírtam a bejegyzést mikor láttam, hogy a második ugyanazt linkeli... :)


úgyhogy sztornó... mondjuk nekem a zöldes szín nem tetszik benne, de amúgy ilyesmi jó lesz.

2011. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

iszonyú szép szemed van!

[link]


ez aranyos szerintem

2011. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok :) Máris elkapott az ihlet, hogy milyet fogok csinálni, szóval nem lesz baj .. :D

Egyébként a 10:54-es második videója tetszik a legjobban. (:

2011. ápr. 22. 11:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem :)
2011. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tehetnél majd fel képeket hogy hogy sikerült :D
2011. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

gyorsan feldobom a képet, mielőtt nekiállnék hajat csinálni :)

[link]

ilyen lett.. :D ( a zöldes beütése a szobám miatt van, visszatükröződött a szín a falról :S:S )

2011. ápr. 22. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!