Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől folyik össze a sminkem?...

Mitől folyik össze a sminkem? Mik az alapecsetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem szoktam erősen sminkelni magam, vagy feketés füstös szem vagy barnás és amikor reggel felteszem a sminket még jó, de amikor hazaérek a suliból, akkor látom hogy így összefolyt..Van benne pár csík. Talán a pislogástól folyhat össze? A kérdésem az, hogy mit lehet ez ellen tenni? Szemhéjalapozó?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mik tartoznak az alapecsetek közé és melyiket mire lehet használni? Nézek sok sminkes videót, de így összegyűjtve még nem láttam sehol az ecseteket.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :)


2011. febr. 19. 18:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az értelmetlen fogalmazásért.:$ Remélem azért érthető. :)
2011. febr. 19. 18:16
 2/6 anonim válasza:
100%
Valószínüleg nem alapozól vagy nem a bőrödnek megfelelően.Próbáld meg hogy a szempillád tövéhez vékony csíkban sötét színű szemhéjpúdert kensz.Mellesleg nem ecset függő,sőt!Inkább a fülpiszkálót ajánlom.De a hétköznapi aplikátor is megteszi.
2011. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. febr. 20. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
használj szemhéjalapozót, akkor nem fog csomósodni illetve szétfolyni a szemfesték.
2011. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

menj fel a dorkasminkel.hu-ra ott vannak ecsetes videók is.

Amúgy használj primert, vagy sminkfixáló sprayt,

Amúgy milyen márkákat használsz mert szerintem az sem mindegy.

Én pl jobban ki tudom magam festeni ecsettel, mint applikátorral, de kinek mi..

2011. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!