Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen kezdtétek el a...

Hány évesen kezdtétek el a sminkelést? És szerintetek mi állna jól?

Figyelt kérdés

a hajam szőkés-barna, nyáron nagyon szőke. a szemem kékes-zöld, mindig változik. kreol bőrű vagyok, szépen le szoktam sülni nyáron.

13/L


2011. febr. 27. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy általában 7.-es korban kezdik el magukat festeni a lányok, szemkihúzással kezdik, de vannak merészebbek is. Szerintem még ráérsz, nem kell rongálnod ezzel a bőrödet. Bár inkább középsuliba sminkelik magukat jobban a lányok. Gáz vagy nem gáz, én 15 évesen se sminkelem maga, úgy érzem nincs rá szükségem (nem azért mert szép vagyok), néha korrektort használok a bőrhibákra, aztán annyi.
2011. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Magyar Maja ***** válasza:
Csajok! szerintem sosem késő, és sose korán elkezdeni a sminkelést! a tinilányok mai kedvence a selyempor, ami gyönyörű csillogást ad, mégsem egy vad smink, és nagyon könnyen használható! csak felkened,elkened, és csillogsz is ;)) a legjobb selyemport, és gyönyörű szemhéjfestékeket mindenképpen az IL MAKIAGE-termékeiből (Westendben van boltjuk!)ajánlanám nektek. én ezt használom. nem olcsó, de mivel minőség, nagyon profi smink, (sok sztár is ezt használja) mindenképpen megéri! :) hajrá lányok ;))
2011. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem akarom nagyon durván sminkelni magamat, de azért már szeretném elkezdeni... pl randi, vagy farsang, sulidiszkó, ezek mind most lesznek, és ezért kértem a segítségeteket. szerintem tök jó h valaki szépnek találja magát smink nélkül 17 évesen :))
2011. febr. 27. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

én is 13 évesen mar anpi szinten hasznaltam a szemceruzát.

én is szőkés barna haju voltam,viszont világos bőrrel:)

ki nem mozdultam a hazbol smink nelkül,de most már 15vagyok,és nem szivesen sminkelem magam. vhogy nem tartom annyira fontosnak.

viszont ha vmi jelentős programok van,oda sminkelem magam.

amugy a sulinkban(mert még alapsulis vagyok-nem buktam,évvesztes vagyok:D) nalunk már a 6,osok közül is festik magukat páran. a 7.esek többsege is,de 8.ban mindenki:D most 9.-be már csak osztaly fele,vhogy mintha kinőttük volna:D

én 13evesen annyit harcoltam,h megengedjek ,h fessem magam,és ugy egy eve mar nemnagyon festem magam..

2011. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sotyilány ***** válasza:

én is 13 voltam mikor kezdtem, akkor szemceruza szempillaspirál

most 14 vagyok és már alapozó, púder, pirosító, tus, szemhéjpúder, szempillaspirál, amúgy árnyékolni szoktam.....

2011. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!