Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen kezdtétek el...

Hány évesen kezdtétek el sminkelni magatokat?

Figyelt kérdés

Én 12 éves vagyok és 13-14 éves bnőjim vannak ők már sminkelik magukat (szemceruza, spirál,alapozó, pirosító)

Félek hogy nekem nagyon gagyin állna sőt le is k*rváznának..

Szerintetek???


2011. okt. 14. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én kb 12-13évesen kezdtem el korrektort használni, alapozót 14körül, néha kifestettem a szememet is(kb. heti 1x,ha nem suliba mentem, mert ott tilos volt)

Most 17vagyok, és most már mindennap alapozó, púder,szemhéjpúder,szemhéjtus,szempillaspirál,szájfény, soknak hangzik, de a legtöbben csak azt veszik észre hogy ki van festve a szemem:) A lényeg hogy ne vidd túlzásba, és megtaláld a bőrtípusodhoz legjobban illő sminkcucokat:) (pl.jó színválasztás alapozónál)

Szerintem már kezdheted a gyakorlást, de az első 2-3hónapban csak otthonra fesd ki magad, ha már profi leszel csak akkor menj ki az utcára, mert különben tényleg ki fognak nevetni. Sok szerencsét:)

2011. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én gimi 1.-ben, de voltak már 8.-ban is próbálkozásaim a nővérem sminkcuccaival!:)

Szerintem még ráérsz tönkretenni a bőröd, a nem éppen legjobb minőségű olcsó sminkcuccokkal, serdülni is fogsz még 1-2 évig, a bőrödnek sem hiszem, hogy jót tenne ha ideje korán kenegetnél rá ilyen-olyan cuccokat.

Szemceruzát, vagy spirállt esetleg próbálgathatsz...

2011. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

én nem sminkelem magam


egyrészt mert nem vagyok sarki

másrészt mert tudom hogy 13 éves vagyok és ennyi idősen még tudod ki sminkelgetné magát,hogy később,ilyen 20-25 évesen úgy nézzek majd ki a ráncos bőrömmel mint egy 60 éves


én megoldom egyszerűen:

-mindennap eszek egy pici darab élesztőt és eltűnnek a pattanásaim


- [link]


és így máris megspórolom az alapozót meg a púdert meg stb-t


egyedül így évnyitón meg évzárón szoktam egy picit szempillaspirállal a szememet kiemelni meg szájfény és ennyi


szerintem ne sminkeld magad


13l

2011. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja igen és tényleg először csak otthon próbálgass, mert a szemfestésedet/szemkihúzásodat... lehet hogy te sikeresnek de mások túlzásnak könyvelhetik el!
2011. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

attól még hogy valaki sminkeli magát attól még nem sarki:/

max mű

az alapozó nem csak a pattanás elfedés miatt lényeges,

egységesség teszi az arc színét és sokak szerint úgy szebb az arc

2011. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Dynaa ***** válasza:
100%
Én 15 évesen.Úgy gondolom,hogy 12 évesen nem biztos,hogy nagyon kéne sminkelni magad.Ha esetleg még is szeretnéd,akkor én azt mondom,hogy lightos sminkeket csinálj magadnak.Alapozót ha nem muszáj még ne használj!Kis - majdnem bőrszínű szemfesték,halvány szemceruza és egy kis szempillaspirál,bőven elég,de mindenből keveset és akkor nem mondanak rád csúnyákat!:);)
2011. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dynaa ***** válasza:
76%
A többiek hozászólásához szeretnék szólni!23 vagyok és már 8 éve sminkelem magam és semmi baja az arcomnak.Csupán a nőiesség miatt sminkelek,nekem tetszik.A sminktől nem lesztek sarki k.-k.:)Lehet úgyis sminkelni,hogy ne legyen olyan durva,mint 1-2 leányzónál.De persze megértem,hogy így gondolkodtok,még picik is vagytok ehhez:)Később máshogy fogjátok fel,higgyétek el,tapasztalat!:)
2011. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10:52vel egyetértek:)
2011. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
20:41 attól, hogy valaki sminkel, még ne biztos, hogy sarki. Én is festem magam(szemhéjtus+spirál, de a legtöbben azt mondják, hogy jól áll, és van, aki csak a spirált veszi észre), de ettől még nem hinném, hogy r.banc lennék. Kitűnő tanuló vagyok, heti 4, 5 alkalommal sportolok. Ó és képzeld a tetejébe már 3 éve zenét is tanulok. r.banc az, akinek már ilyen idősen volt vagy húsz pasija, durván erős sminkje van, és a tinidiszkóban nyomatja. Pl: [link]
2011. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

óhh és képzeld,engem nem érdekel,hanyas tanuló vagy :)


akkor helyesbítek: nem mindenki r!banc ...

2011. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!