Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen kezdtétek el...

Hány évesen kezdtétek el sminkelni magatokat?

Figyelt kérdés
16/L de tervezem, hogy elkezdem magam sminkelni.
2011. okt. 3. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
15
2011. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szó szoros értelmében még most sem sminkelek. (szemöldökceruza+ néha szempillaspirál, amit úgy általában használok)

21/L

2011. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kb 16 lehetettem én is, de nem voltam valami ügyes :) most 18 vagyok és már elég jól megy :)
2011. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15-16, nem emlékszem pontosan... De akkoriban úgy csináltam, hogy nem sminkeltem minden nap, csak ha olyan kedvem volt. 20/L
2011. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Én 14 és fél voltam,mikor kipróbáltam nagyobb adagban a sminkelést.

Amúgy nem igazán sminkeltem magam, de ha még is, akkor is csak szolidan és kizárólag olyan alkalmakkor.

Most 16 vagyok.

Adnék pár tippet.Alapozót ne használj, max nagyon ritkán, mert hidd el, hosszú távon roncs lesz tőle a bőröd.

Helyette ha teheted aloe vera termékkel kenegesd, ezek gyógynövények, van belőlük többféle, nekem nagyon hatott.

Vagy, 70%-os alkohollal kenegesd napi 2x kb másfél hétig és utána egyre ritkábban.

Ez kitisztítja a bőröd és eltünteti a pattanásaid, ha vannak.

Ha pedig sminkelsz, szolidan, mert nekem van egy barátnőm aki kissé túlzásba vitte 2 év alatt és smink nélkül úgy néz ki mint egy "túlöregedett tini"..Leginkább a szeme környékén:D

Na, ennyi lenne.Remélem azért segítettem:)

Saját tapasztalatokat írtam csak, szóval bocsi.

2011. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kb. 17
2011. okt. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek köszönöm, igazából nekem rengeteg pici pattanásom van.. Nincsenek nagy begyulladtak, max 1-2 napig, de aztán elmúlik, csak télen ezek nagyon bepirosodnak, és még azok is vörösek lesznek a nagy hidegben, amik alapból szinte nem is látszanak.

Erre nem tud valaki valamit? Mert nagyon zavaró.

2011. okt. 4. 08:24
 8/9 anonim válasza:
12! Szempillaspirál,paletta,szemceruza.......
2011. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%

13/14.. először csak szemceruza+spirál, aztán 14 éves korom óta alapozó, spirál, szemceruza, szájfény néha kis bronzosító meg szemhéjpúder is.

szerintem ilyen témában csak magadra hallgass és azt kenj a bőrödre ami jó minőségű. egy színezett arckrém nem tesz rosszat a bőrnek.

amúgy akinek nem szép a bőre, az igényesség ott kezdődik, hogy raksz rá valami alapozót vagy korrektort, ami elfedi és természetesen kezeled is mellette a megfelelő készítménnyel.

16/L

2011. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!