Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminktároló, hol tudok vásárol...

Xenon25 kérdése:

Sminktároló, hol tudok vásárolni? Pl: szemceruza tároló, ecsettároló . Körömlakk, rúzs és egyéb lényegében olyan tárló kellene mint amik az üzletekben is vannak vagy hasonló.

Figyelt kérdés

ezt nézétek meg!!

http://www.youtube.com/watch?v=exl4oEM_lMs&feature=relmfu

kb 2:30 tól nézzétek , azért elég durva!!kissé sok a smink cucca nem?


2011. márc. 4. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán fodrászkellékesnél. ott minden van. de ez jó ötlet tényleg.. nekem is rengeteg sminkcuccom van és mindegyik neszeszerbe van bele hajigálva,elég idegesítő fél óráig keresgélni egy rúzst vagy egy szemcerkát.
2011. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kik-ben lehet venni fiókos tárolót, kb 600 Ft, ecseteket, szeruzákat pohárban tárolom, így átlátható, ja, meg varrtam egy ecsettartót, utazáshoz.a többi cucc nekem fiókban van, amibe a párom csinált rendszerezőt, de egy evőeszköztartó is megfelel.
2011. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ikeában is lehet kapni műanyag rendszerezőt amit fiókba tudsz tenni és sokkal átláthatóbb minden.
2011. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem ez már kicsit beteges...ennyi sminket sosem fog elhasználni és fogadok hetente vásárol újakat..de a külföldi beauty bloggereknél ez "normális" :) nekem ha negyed ennyi sminkem lenne már nagyon örülnék. de ahogy a csaj is mondja irodaszer boltokban is vett egy csomó tárolót, szóval oda is nézz be.
2011. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!