Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm leszedése után, most...

Műköröm leszedése után, most mivel kezeljem/ápoljam a gyenge, papírvékony, kicsi körmeimet h újra erős legyen?

Figyelt kérdés

Nekem alapból széles,és rövid körmeim vannak, egy nagyon rossz műkörmösnél voltam (szinte tanuló még) leszedtem 1hónap után,viszont eléggé papírvékony,hajlik,ha sokat van vízbe szinte elázik,stb....mivel tehetném széppé,erőssé?

15/L


2011. márc. 6. 08:28
 1/5 anonim válasza:
Sajnos már semmivel,meg kell várnod amég lenő... elég kellemetlen
2011. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én annó körömerősítő/növesztő körömlakkot kentem rá több rétegben és hamar felerősítette meg gyorsabban nőt és így hamar visszakaptam a régi erős és szép körmeimet:) nekem bevált
2011. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és meik márka/fajta?:)
2011. márc. 6. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem akkor a legolcsóbb miss sportyval:D
2011. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Műkörmös vagyok. Én ajánlanám a japán manikűrt, mely egy csodaszer a vékony körmökre. Sajnos nem azonnali hatása van, mert ez egy kezelés, kb. 1-2 hónap múlva (folyamatosan erősödve)várható érezhető javulás. A neten is olvashatsz róla sokat.

Műkörmösöknél általában szokott lenni, érdeklődj.

2011. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!