Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Extrán sűrű, erős szálú...

Extrán sűrű, erős szálú göndör hajamat el tudom adni?

Figyelt kérdés

Soha nem festettem, nem is töredezett viszont rengeteg van belőle! Mennyiért tudnám eladni? Az baj, hogy egyszer használtam hajszínezőt?

(mennyit adhatnak érte?)


2011. aug. 26. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen hosszu?
2011. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szárazon a hátam közepéig ér, de vizesen ugye jóval hosszabb... Melyiket szokták mérni?
2011. aug. 26. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
grammra mérik, egy európai hajért kb 60.000ft / 100 grammért adják el...de nem tudom mennyiért veszik
2011. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb hajeladós helyen azt olvastam, hogy min. 40 centinek kell lenni, amit levághatnak belőle. De kérdezz meg több üzletet, mennyiért veszik, egyáltalán megfelel-e nekik, így látatlanban elég nehéz bármit is mondani.
2011. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ávlaszokat!
2011. aug. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!