Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Marosvásárhelyen (Románia)...

Marosvásárhelyen (Románia) hol lehet piercinget tetetni?

Figyelt kérdés
Szóval...szeretnék egy nyelvpiercing-et, de nem szeretnék megkérni egy havert sem, mert érzéstelenítővel szeretném, és nem is "szakképzettek" szóval inkább nem. Ha van itt valaki Romániai, Marosvásárhelyi, az leírná, hogy hol lehet nyelvpiercing-et tetetni, de ha lehet olyan helyen, ahol adnak érzéstelenítőt? Jah, és 14 év felett megcsinálják szülő beleegyezése nélkül? Mert nem szeretném ha megtudnák, mert ellenzik, és amúgy sem fogják látni. :)
2009. febr. 18. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez most nem lesz nagy segítség, de azért leírom, ha akartok lepontoztok, nekem mindegy,

A testvérem Marosvásárhelyen sulizott, két éve váltott iskolát és akkor mikor ott volt 16 évesen tettek neki egy piercinget, az ajka alá.

Ha gondolod megkérdhetem, hogy merre volt )ű(már ha emlékszik), viszont ezzel csak annyit akartam hogy szerintem szülői belegyezés nélül is beteszik, hisz az én szüleim sem tudtak a nővérem pierc-éről míg meg nem mutatta :P

2009. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha megkérlek, megkérded? :) És azt is, hogy érzésteleítik, mert nagy a fájdalomküszöböm. :D Jah és még azt, hogy 14 év felett is megcsinálják, vagy a 16 a minimum? Köszi előre is. :)
2009. febr. 18. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy megkérdem. De csak hétvégén tudom, akkor találkozom vele, azután meg megírom neked.

De azért nem 100 % hogy most ettől sikerrel jársz mert meglehet ha nem emlékszik. Mindenesetre egy próbát megér, hátha segíthetek :)

2009. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok, köszi! Nem baj, ha nem 100%-os a válasz, de ha emlékszik, akkor jól jön. :D


Am még várok válaszokat, ha tudtok Vásárhelyen piercinges szalonokat. :) Esetleg valakit, aki normálisan rakja be, és ért is hozzá! Kösz. :)

2009. febr. 18. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Van több szalon Marosvásárhelyen, elméletileg nem teszik be beleeggyezés nélkül, de gyakorlatilag igen.A Kövesdomb negyedben van egy szalon ami eléggé jó
2010. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!