Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki mit gondol a műszempillákró...

Ki mit gondol a műszempillákról? Főleg fiuk véleményére lennék kíváncsi, de lányok is írhatnak!

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok oda,hogy lányok vagy fiuk vagytok és a korotokat!

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2009. febr. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy-két szál a a szemhéj végére az kiemeli.De az ha az egész sor műszempillából áll az túl mű.

L/14

2009. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

baratnom szokott rakatni kozmetikussal .. es tart neki 3 4 hetet :) valami 2000 forintert csinalja azt hiszem :)

es nekem nagyon bejon olyan dus es sokkal hoszabb.. meg kiemeli a szemet:)

L/16

2009. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felesleges elmenni tetetni, te is megveheted a sorosat és a tincseset is és ragasztót hozzá. Nem nehéz feltenni. És sokkal sokkal olcsóbb.

Gyönyörűen fel lehet rakni mindkettőt, és akkor nem lesz mű, ha csak nem ez a célod éppen.


Pasiknak teljesen mindegy, többségük észre sem veszi :DD ha illik hozzád, és szebbé tesz akkor nekik mindegy, észre se veszik, vagy ha mégis szerintem bejön nekik.


u.i.: nem tudom, biztos tudod ki az a jennifer love-hewitt. A szellemekkel suttogóban főszereplő, de neten is vannak róla képek. Neki meglepően jól áll a soros műszempilla! És nem mű, szerintem aranyos. MOndjuk inkább a sorozatban tudod megnézni, mert némelyik képen nem a legjobb.


De ha diszkrét, és széppé tesz akkor a fiúk tényleg nem veszik észre, hogy az mű ha nem mondod... komolyan.


Lány, 19.

2009. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!