Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed a műszempillák...

Mi a véleményed a műszempillákról és azokról, akik hordják?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
hétköznapra szerintem felesleges, nekem csak táncversenyre szoktak felrakni :)
2009. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
megmondom őszintén semmi:D Ha neki azt tetszik had hordja. Nekem kis híjján a szemöldökömig felér a szempillám ha kifestem és nem mű.
2009. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Nekem van műszemnpillám,és mindig rajtam van,tincses.ha valaki ez alapján Ítél akkor meg is érdemli.
2009. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

Ronda.

Persze én pasi vagyok de utálom az ilyen mű cuccokat, műkörmöt is... már lassan semmi sem igazi a nőkön.

2009. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%

"ha valaki ez alapján Ítél akkor meg is érdemli."

ez olyan értelmesre sikeredett, mintha egy műszempillás maca írta volna..


Nekem az a benyomásom, ha ilyet látok, hogy az illető egy piperkőc, felszínes személy, akinek komolyabb gondolatai és mélyebb érzései nem nagyon vannak. De ugyanez a mindenfajta túlzásba vitt szépítkezéssel kapcsoaltban is(műköröm, smink, frízúra, ékszerek). Izlésficam. Ez is eszembe szokott jutni. Ja, meg hogy ettől érzi valaki magát, szebbnek, nőiesebbnek?

De egyébként meg marhára nem érdekelnek, örülök, hogy nem ilyen vagyok és hogy egy ilyen ismerősöm sincs.


22L

2009. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%

Egyetértek veled 18.08..De például az ékszerekkel szerintem nincsen baj amig valaki a hozzá illőt hordja:D

Amúgy a műszempilláról ..hát nem is tudom szerintem szebb a természetes:)

13/L

2009. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szép a műszempilla főleg a tincses és feldobja az egész sminket.
2009. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
kövezzetek meg...nekem tetszik. :D Bár még sose hordtam, szilveszterre akarok venni és kipróbálni. Mondjuk a hétköznapokra (pl. tizenéveseknek suliba) teljesen fölösleges.
2009. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom hogy nézhettek ki, a felfogásról, világnézetről nem is beszélve,ha így kiakadtok a műszempillán:D!!! Irigység ez,hát nyilvánvaló:). Nekem még sose volt,de eszmbe nem jutna ez alapján megítélni valakit.
2009. dec. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%

Irígység??? a műszempilla miatt?? maximum szánalom...

És hogy a fenébe ne ítélkezne az ember? Ítél a hajszín, a ruházat, a kocsi, a kisállat, a kedvenc étel, minden alapján.. és igen is, marha sok mindent elárul az, ha valaki pl. műszempillát hord..

2009. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!