Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fessem ki a szemhéjamat...

Hogyan fessem ki a szemhéjamat, ha azt akarom, hogy ne legyen 1-2 óra múlva a hajlatnál összegyűlve csíkba? Nagyon hülyén tud kinézni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 08:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Régen én is így jártam, mondtak nekem is mindenféle marhaságot, hogy alapozóra tegyem rá, meg ne kenjek magamra túl sokat, de tökmindegy volt, mit csinálok, mindig összegyűlt! Sőt, amikor a szalagavatóm előtt sminkes csinálta a szemfestékem, akkor is! Úgyhogy elegem lett, és már csak sima szemceruzát használok! :D
2011. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

én szépen kifestem este, mikor elmegyek bulizni, és másnap reggel sincs semmi baja. nem méregdrága cuccokat használok, a szemhéjpúder pl. avonos.

A szemem feketével szoktam kifesteni, úgyhogy azt írom le:

A szemhéjad befested szemceruzával, és elmázolod az ujjaddal. kihúzod a szemed alul felül szemceruzával. felviszed rá a szemhéjpúdert. (én tust is szoktam, attól jobban érzem magam.) a szemzugba kicsit fehér gyöngyházfényűvel, amit elmázolok kicsit. műszempilla ami kell stb. és a legfontosabb: lefújom a szemem hajlakkal.

nekem bevált.

jah és... a krémes szemhéjcuccokkal tök mindegy mit csinálsz, az összegyűlik a ráncocskában...

L18

2011. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként nem krémes állagú a szemhéjfestékem, mégis összegyűlik:/
2011. márc. 12. 09:02
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Második: Lefújod a szemed hajlakkal! :O Jesszus, ezt ne csináld!!! Akkor inkább ne fest ki a szemhéjadat! De ne fújj rá hajlakkot! Nehogy valami bajod legyen tőle! Nemhiába van ráírva, hogy szembe ne kerüljön! És ha lefújod a szemhéjadat, akkor biztos, hogy bele is kerül! De tényleg ne csináld, nehogy baj legyen belőle!

2011. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Pedig én is hajlakkal szoktam lefújni és igenis nagyon jó. :)
2011. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szerintem ha egy kis korrektort kennél a szemhéjadra mielőtt a festéket felviszed, az is jó lenne:) vagy ha van színtelen, vagy bőrszínű szemhéjpúdered, akkor először azzal,és arra fesd a másikat:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű szemhéjfestékkel nem gyűlik össze.Ennyi.Egy kozmetikus.
2011. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Állítólag létezik egy olyan púderszerű valami, amit direkt a szemhéjpúder alá kell tenni, és attól lesz tartós a smink. Kérdezz utána drogériákban!
2011. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni, az Alverdének, és az Art Deconak is van szemhéjbázisa. Azt kell a szemhéjpúder alá kenni, és nem fog csíkozódni.
2011. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Érdemes festés előtt szemhéjalapozót használni (megfizethető kategóriában az ArtDeco a legjobb), illetve egy semleges színárnyalattal átkenni a szemet és arra vinni fel a szemhéjpúdert.
2011. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!