Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fessem ki a szemhéjamat...

Hogyan fessem ki a szemhéjamat, ha azt akarom, hogy ne legyen 1-2 óra múlva a hajlatnál összegyűlve csíkba? Nagyon hülyén tud kinézni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 08:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Szemhéjalapozó.


A hajlakkos meg tényleg hülyeség, de nem az én bajom.

2011. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne venned az Artdeco szemalapozóját, hogy őszinte legyek, még magában is szép, mert van egy kis 'csillogása'. Sajnos viszont, ha nagyon zsíros szemhéjad, vagy sokat könnyezik a szemed akkor egész nap sem a szemalapozó, sem fixáló nem tartja a helyén a szemfestéket. A hajlakk pedig nem jó megoldás, hidd el. A hajnak sem tesz túl jót, nem hogy a szem érzékeny bőrének.
2011. márc. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

most mit kell leugatni? profiktól is láttam már, hogy lefújták hajlakkal.... nemnyitott szemmel fújom rá, hanem jól becsukom. én nem fikáztam senkit akkor engem miért kell?

barmok.

2011. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi a te szemedet akarjuk megvédeni, te barom! Ha már így beszélsz velünk...

Képzeld el, hogy a hajlakk eltömíti a pórusokat a szemed körül és a szemhéjadon is, aztán majd csodálkozni fogsz, hogy mitől vagy pattanásos, vagy mitől van egyszercsak egy csúnya szőrtüsző gyulladásod, esetleg valami sima gennyes izé. Annyiféle betegséget okozhat, hogy hihetetlen. Az meg, hogy becsukod a szemedet, nem fogja megvédeni a könnycsatornádat, amivel szintén bekerül a szervezetedbe, simán elzárhatja a könnycsatornádat ha túl sokat fújsz, mert az egy tűhegynyi nyílás csupán, meg keveredik a nyákkal (amiből kialakul a csipa) és besűríti, szintén elzárja...nem hülyeségből van ám ott az a csatorna, mert az is hozzájárul a szemed tisztításához! Szóval a szemed akkor is begyulladhat, ha becsukod mielőtt lefújod. Aztán arról már ne is beszéljünk, hogy ha ilyen közelről fújod, simán belélegzed...tudod te mennyire káros ez az anyag? A hajadat se szabad úgy fújni, hogy az arcodat nem takarod el valamivel, és nem is szabad zárt légtrében lenni olyankor. Mindenképpen nyitott, jól szellőző helyen kell használni, de ez még a flakonra is rá van írva. Meg nem csak azért kell 20 centiről fújni, hogy ne látszódjanak meg a cseppek a hajadon, hanem azért is, mert minél közelebbről fújod, annál többet lélegzel be belőle.

Ezek után hadd nézzünk már hülyének, és hadd figyelmeztessünk mindenkit, hogy ezt a baromságot ne kövesse, oké!?

A profikról meg csak annyit, hogy nem annyira szeretnek törődni a modellek hosszútávú egészségével + ha egy fellépésről van szó, egyszeri alkalomról, az nem ugyanaz, mint amikor te minden reggel így fejezed be a sminkelést. Nyilván sürgős esetben, mikor nagyon muszáj, hogy nagyon tartson a smink, amit 92 rétegben vittek fel, és beborítja az egész arcot egy odafestett pillangó mondjuk, akkor láthatsz olyat, hogy a profik lefújják hajlakkal a púdert, de máskor nemigen, vagy ha mégis, akkor egy kontárral van dolgod.

2011. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy minden nap így csinálom?? kb. havonta megyek el egy nagyobb buliba, ahova elég erősen festem ki magam. ekkor fújom le hajlakkal. az én bajom nem?
2011. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De...a te bajod.
2011. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%-os, hagyd csak. Hülyének lehet beszélni, de nem érdemes...
2011. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
jólvan foglalkozzatok magatokkal inkább
2011. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves hajlakkos válaszoló!


Biztos vagy benne, hogy hajlakkal fújják le a modelleket? Ugyanis lehet kapni sminkfixáló sprayt (ha jól tudom, a MAC-nek is van), ami _nem_ egyenlő a hajlakkal.


A többi válaszoló pedig nem bántani akart, csupán felhívni a figyelmedet arra, hogy amit csinálsz, az veszélyes.

2011. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

utolsó: köszi a hangnemet :)

hát lehet..

de én láttam videot, és direkt mondták h hajlakk... hát mindegy :) köszi azért :)

2011. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!