Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen időközönként fested a...

Milyen időközönként fested a körmöd?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha azt akarod, hogy mindennap ki legyen festve körmöd. Meddig bírja a festék? Remélem érthető. :D
2011. márc. 12. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát olyan 1-2 hetente. De szerintem attól is függ, hogy milyen fajta a körömlakk, meg hogy meddig bírja a festék.

14/L

2011. márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
4-5 naponta festem. hamar lekopik a mosogatástól, takarítástól. 23/L
2011. márc. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb 3 naponta, de ha erősebb a körmöm elég 4-5 naponta is.
2011. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nekem egy hetet is kibír úgy hogy mosogatok. nagyon jó körömlakk. : )
2011. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jobb minőségűeket elég hetente átfesteni, de a rosszabbak naponta lekopnak.
2011. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi időm van, és milyen a kedvem.

Nagyon szeretek körmöt lakkozni, mert kifejezetten megnyugtat.

Általában francia manikűrt készítek valami szolíd, elegáns díszítéssel (pl. körömnyomda, strasszkő, vagy minta), de van amikor csak színhez van kedvem.


4-5 napot simán szoktak bírni a körmeim, de van olyan is, hogy reggel felkenem, este lemosom, mert meguntam :D


21/L

2011. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én 3-4 naponta festem újra, de csak azért, mert nagyon nő a körmöm. Mikor lemosom akkor akkor a festék már szinte csak a körmöm közepéig ér. Nem tudom miért nő ilyen gyorsan..
2011. márc. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!