Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink állna jól nekem?...

Milyen smink állna jól nekem? Középhosszú barna hajam van és hosszúkás, vékony arcom. A szeme zöldeskék, a bőröm pedig nagyon világos.

Figyelt kérdés
Előre is köszi. Egyébként hétköznapi, diszkrét sminkekre gondolok, amit a suliban is viselhetek. 17 éves vagyok.
2009. febr. 20. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 17évesen nem kéne mindennap sminkelned magad. Én is voltam ilyen idős, le is szartam az összes csajt,aki 1kilós smiknben mászkált...mert persze azt nem tudják, hogy a bőr számára megterhelő a mindennapi smink, eltömíti a pólusokat és felgyorsítja a bőr öregedését. Ha mindenképp akarsz valami sminket egyszerű tust használj a szemhéjadon VÉKONYAN! És kérdezd meg Anyukádat, biztosan ő is azt mondja majd, hogy aki szép, az smink nélkül is az.
2009. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

énis hasonló adottságokkal rendelkeztem, amikor barnára festettem a hajam :)

szerintem a zöld szemet gyönyörűen kiemeli egy kis halványlila, barna, avgy fekete szemhéjtussal vékonyan

de a szörkéskék is gyönyörűen mutat rajta.

az a lényeg h ne vidd túlzásba, mert úgy fogsz kinézni mintha bemostak volna :D

mondjuk én úgy szoktam csinálni hogy a szeme elejéra fehéret teszek körbe, és a másik oldalára meg mehet a szín. ettől nagyobbnak tűnik a szemed :)

sok sikert! :)

L/18

2009. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!