Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a soha nem...

Mi a véleményetek a soha nem sminkelőkről, ti bemernétek vállalni mondjuk egy teljes hetet emberek közt smink nélkül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 19:07
1 2
 11/14 Horkýže Slíže ***** válasza:

most lehet sokan igenytelennek fognak tartani de en nem sminkelek hetkoznapokon...es nemhaltam bele:-D esetleg ha valamilyen buliba megyek de oda is csak szemceruza es a szempillaim festem ki,vagy ha kijon valami pattanas akkor alapozo de abbol is csak minimalis..

21L

2011. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Horkýže Slíže válasza"


Én ugyanígy vagyok vele. Az egyetemen nem érdekel ki mit mondd,melóban sem.. Hétvégén meg csak valami nagyon alapot rakok fel.. Vagyishát kihúzom a szemem meg egy kis alapozó és ennyi..

2011. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha meg van mosva a hajam, tiszta a ruhám, akkor az nálam már 80% jó közérzetet jelent, szóval nem lenne gond. De én is, ha kilépek a házból előtte rakok fel egy kis tuningot. Igaz, nem használok alapozót, csak mattító púdert, szemhéjtust és spirált. Ez így elég, és sokkal több önbizalmat ad. Egy macskásan kihúzott szem nagyon sokat dob a megjelenésen, ha amúgyis szépek a szemeid, akkor meg főleg.
2011. márc. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát elég nehezemre esne egy hét smink nélkül... :D Rémisztő vagyok úgy(nagyon karikás a szemem, a bőröm szürkés színű...):D Ha reggel nem is, napközben tuti kisminkelem magam(suliban....). De általában reggel megoldom :D Nagyon nem érzem jól magam make up nélkül :D

18L

2011. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!