Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha injekcióznak a köldökpierci...

Ha injekcióznak a köldökpiercing előtt, van hatóidő (mint pl. a fogorvosnál) vagy rögtön szúrhatják a piercinget?

Figyelt kérdés
2008. febr. 6. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz ugyan, nekem nem Mo-n csinaltak de nekem csak lefujtak es pont. Kicsit kellemetlen volt, de a lenyeg az eredmeny....
2008. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
en csak 12 eves vagyok,es most csinaltatam magamnak koldokpircinget nehany honapja.nekem semmilyen erzestelenitot nem tettek bele,csak fogta es atszurta ,nem mondom,hogy megismeteltem volna meg nehanyszor a szurast,de nagyon szep lett
2008. febr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem is csak spray-el érzéstelenítették és rögtön szúrták. SEMMIT nem éreztem, és egyáltalán nem is gyulladt be a seb. Érdemes előbb körbekérdezni az ismerőseidet, ki hol csináltatta, és milyen "élményei" voltak. Nekem Veszprémben csinálták a sétáló utcán.
2008. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én békéscsabán csináltattam, én kaptam érzéstelenítő szurit és várt is a kozmetikus mielőtt átszúrta volna. Hozzáért a kezével és megkérdezte hogy éreztem-e és amikor azt mondtam hogy nem akkor szúrta át. Nekem sem gyulladt be, nem a injekciótól gyullad be!!!
2008. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
fagyasztóspray-vel csinálják mindenhol!
2008. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is adtak szúrit és addig adnak szúrit még nem érzed a szúrást és már szúrnak is legalábbis nekem így volt
2009. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
minek adnának injekciót?az ugyanakkora szúrás mint amikor beszúrják a piercinget...elég ésszerűtlen..
2009. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
engem is csak fújtak,azthittem ott halok meg,mmint mielőtt beszúta,rendesek voltak egy 40éves hölgy és a lánya, az idúősebb még a kezem is fogta,amikor a kiscsaj szúrt,azthittem végem ösztönösem megmarkoltam szegény nő kezét de csak nyomást éreztem XD
2009. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én tegnap cisnáltattam, inyjekciót kaptam és várt előtte nem azonnal szúrta. olyan 4-5 percet kb:)
2010. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!