Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, a "repedezős" körömlak...

Lányok, a "repedezős" körömlakkot akkor kell felkenni, amikor az alapréteg megszáradt, vagy egyből azután, amikor az alapréteget felkentem?

Figyelt kérdés

aki már használt ilyen körömlakkot, mesélne nekem, hogy milyen?

(most láttam ilyet a rossmannban és sztem venni is fogok. Sok képet láttam a neten róla, nagyon tetszik, csak enm tudom, h magamnak mennyire fogom tudni szépen megcsinálni)


köszömöm 16L


2011. ápr. 3. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem használtam, majd szülinapomra kérek ilyet ^^

Szóval, miután megszáradt azt írja az essence oldala.

2011. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi

ha érdekel, már lehet kapni 600 forintért fekete és fehér színben

sztem én fehéret veszek, nekem a fekete hétköznapra túl dúrva

2011. ápr. 3. 10:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én se tudok, de nekem is tetszik. :D Amúgy bármilyen lakkra lehet kenni? Igazán lehetne több színben is, de hát (egyelőre?) ez van, ezt kell szeretni. Amúgy a fekete se durva, bár én fukszia és kék körmökkel simán rohangálok, pedig már tini se igen vagyok. :/
2011. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bármilyen lakkra lehet kenni, de árulnak hozzá alaplakkot is ( bár nekem azok nem tetszenek, mert csillognak és én inkább matt lakkokra kenem majd)
2011. ápr. 3. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg kell várni míg az alaplakk megszárad, utána tudod rákenni.A repedős lakkot pedig csak 1 rétegben kend fel.

Nekem jó volt a sima körömlakk alaplakknak.

2011. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tudom, láttam, de 499Ft ;)

Viszont az nagyon jó tipp volt, hogy bármilyen alaplakk jó. Már drágának éreztem azért 1000Ftot kifizetni :S

2011. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)

Én beszereztem fehéret- feketét, ne legyen belőle hiány!:)

Mindegyikről írnék pár szót!:)

A fekete nagyon jó...tényleg szépen megrepedt!:) Felkentem egy éppen babapinket alapnak..és egy rétegbe ezt!:) És már voálá...jó is lett! A végén pedig fedőlakkal lekentem!:)

A fehér....háát azt senkinek se ajánlom!! Tesómnak is van,meg nekem is...de kb a hibajavítóra tudnám hasonlítani....felkentem.és alíg repdet meg...a feketéhez képest....és ráadásul ami megrepedt az is olyan volt,mint ha én nyúltam volna bele véletlen!:/

Tehát, ha vki vett fehéret és neki jó lett írja meg mi volt a titka:)

De a feketét csak ajánlani tudom!:) Viszont siessetek csajok, mert nem sokat látok már belőle...feketéből általába egyet se szoktam!:/

2011. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én fehéret vettem, de nagyon nem tetszik

beszerzek egy feketét is sztem, mert ez nagyon nem tetszik

2011. ápr. 6. 14:22
 10/10 anonim ***** válasza:
A fekete tuti jó lesz ;)
2011. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!