Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált ajánlanátok, ami jó és és 1000 ft alatt van?

Figyelt kérdés
És lehessen DM-ben, illetve Rossmann-ban kapni. (az Essence-en kívül)
2011. ápr. 7. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

1000ft alatt?!? jo is meg olcso is?olyan létezik???

Esetleg az Avonos cuccok...

2011. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy az Essence-t kizártad, mert én ott találtam meg a tökéletes szempillaspirált 800 Ft-ért (Multieffect). Pedig eléggé márkasznob voltam addig, Lorealt, Max Factort és társait vettem többezerért, de aztán kipróbáltam, és sokkal jobb. Sajnos más, ilyen árkategóriájú terméket nem tudok ajánlani.
2011. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát bocs ha kizártam,de én azt a márkát még nem használtam.Nekem a Bourjois-ák jonnek be,nem a legolcsobb,de minoségiek.De foleg azért kell nekem az igényesebb kozmetikum,mert eléggé allergiás tipus vagyok,meg 1tartos smink alapja.Ha nem akarod,hogy 2-3ora mulva a szemed alatt legyena festék,én inkább vennék 1kicsit drágábbat,szerintem megéri.
2011. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azért zártam ki az Essence-t, mert nem szeretem. Egyébként én a rózsaszín-fekete Multi Actiont használom már elég rég, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak kíváncsi voltam, hogy vannak-e még ilyen árkategóriában jó szempillaspirálok.
2011. ápr. 7. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Essence-n kívül sajnos nem tudok jó minőségűt mondani ennyiért. A Miss sporty spirálok még olcsók, de sajna nem tartósak.
2011. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az essence a legrosszabb spirál, amit valaha használtam.
2011. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Geisz Judit ***** válasza:

Szia!

Avon SuperExtend szempillaspirál (999 Ft).

Beszerzésben tudok segíteni.

Üdv, Judit

2011. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Essencenek az a narancssárga tubusos (vagy mibe van) spirálja jött be nekem a legjobban.
2012. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!