Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált ajánlanátok natúr/node look sminkekhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék szempillaspirált vásárolni, úgy általában hétköznapra, natúr sminkekhez, ebben kérnék tanácsot! Nem kell drámai-atomsűrítő-műszempillahatás stb, sőt, épp az lenne a cél, hogy a pillák rugalmasak maradjanak a festés után is, ne keményedjenek be. Lorealon kívül minden érdekel!
2011. ápr. 20. 00:09
 1/8 A kérdező kommentje:
*nude ;)
2011. ápr. 20. 00:10
 2/8 anonim ***** válasza:
En ha termeszeteset akarok, akkor a calvin klein "true lustre lengthening mascara"-t hasznalom, black lustre szinben:D Nagyon szep, kicsit hosszabbitja, de nem is latszik, hogy festve van, olyan szepen kulon maradnak a pillak, mintha nem is lenne rajta semmi!
2011. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik :) Hol lehet beszerezni, ill. mennyibe kerül?
2011. ápr. 20. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Holt nem tudok, marionnaud, douglas talán... de azt tudom, hogy irreálisan drága az én pénztárcámnak. xD

Ha nem viszel fel sokat, akkor nem keményedik be egyik se, egyszer átmész rajta, aztán szempillafésűvel szétválasztod a szálakat, teljesen jó lesz. Ha szőke vagy, akkor inkább barnát vegyél, ha természetes hatást akarsz, drámaibbhoz feketét.

Én pl. az Astort szerettem, főleg amelyiknek elkeskenyedő a csomagolása, elég felismerhetően néz ki. :D De Essence-nek a fésűs spirálja se rossz, csak nem elég tartós, de sztem a fésűsek alapból nem rosszak.

2011. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, előfordulhat, hogy én vagyok a béna, de a saját spiráljaim (Maybelline, AVON, stb.) egy vonással is erősek... Azért érdeklődök kimondottan "rugalmas" festésű, könnyű fedésű iránt, mert egyszer olvastam valamelyik sminkblogon egy ilyen leírást :) (természetesen a bejegyzést azóta sem találom).
2011. ápr. 20. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok:) Nem tudom, hogy mo-n hol lehet kapni, marionnaud-ban talan, ott vannak ilyen high end markak. En ugy 2-4ezer ft-ra saccolom, annal nem hiszem, hogy dragabb
2011. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez még kiskereskedelmi áron se drága Oo
2011. ápr. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!