Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok lány miért büszke arra,...

Sok lány miért büszke arra, hogy nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

1, Büszke rá, hogy smink nélkül is szép.

2, Megmutatja, hogy "nem áll be a sorba".

2011. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sor?-.- Sok lány smink nélkül is szép, de mégis sminkeli magát. Én sem értek egyet azzal, hogyha valaki úgy elmaszkírozza magát, mintha utca lány lenne, de egy alapsmink -értek ezalatt egy diszkrét alapozót, kis szempillaspirált, natúr szájfényt-, még nem árthat.
2011. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez most úgy hangzik, mintha szégyen lenne, ha vki nem sminkeli magát...

Szerintem semmi rossz nincs abban, ha valaki nem sminkel, de abban sem, ha minden reggel a sminkasztalnál kezdi a napját.

Az viszont undorító dolog, mikor valaki azért szólja le a másikat, mert az sminkel/nem sminkel.

Mindenkinek szuverén joga eldönteni, hogy mit csinál a bőrével, hogy érzi jobban magáz, és ebben semmi kivetnivaló nincs. A lényeg, hogy az ember tiszta legyen, és ápolt. de ennek nem feltétele a smink viselése.

2011. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A sminkelt lányok soráról beszélek. Állandóan ezt olvasom mindenhol. Van rajtam egy kis smink már plázacica vagyok, meg műnő, pedig nem is látnak. Egy hülye általánosítás miatt olyan gyakran szólják meg azokat akik sminkelnek. Én is festem magam, mert úgy érzem magam jól. És itt ezen az oldalon is elég lenézően szoktak beszélni a sminkelő lányokról. És ezért gondoltam, hogy arra büszkék, hogy márpedig ők nem "műk". Picit zavaros lett, de azért remélem érti az aki azt a szánakozó szmájlit küldte.
2011. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem tudom :D én szerintem azért mert úgy érzem nem vagyok csúnya smink nélkül sem..nem szólom le azt aki sminkel..
2011. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem sminkelem magam, de nem vagyok rá büszke, hanem csak annyi, hogy igy jobban érzem magam. Aki ugy érzi magát jól, ha van rajta smink, akkor sminkeljen. Lényeg, hogy teneked hogy jobb, nem pedig hogy másnak hogy tetszik.
2011. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon mindenkiről lenéző módon beszélnek, aki kinéz valahogy.
2011. ápr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:14


Azt én küldtem, ne haragudj, ne hogy magadra vedd, az nem neked szólt, hanem csak a mondanivalómnak, és értelek, egyet is értek;)

2011. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

egyébként nekem ezek kicsit lelki dolgok is.. úgy érzem hazudnék mindenkinek azzal, hogy nem is úgy nézek ki smink nélkül mint sminkben.

meg szeretném elérni, hogy olyan legyen az arcom alapozó nélkül mint benne.De ez nem csak az arcra vonatkozik.Szeretnék pl meztelenül nagyon szép lenni, hogy amikor màr felveszek egy ruhàt az màr ne szàmítson épp milyen, (azért vmennyire szàmít) így is úgy is jól àll..

ennek ellenére azért néha sminkelek és a testem se úgy néz ki..

2011. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem kell ahhoz smink, hogy jól érezzem magam. Főként azért, mert alig van szemöldököm, és nem árt kipótolni egy kicsit. Szeretek nagy szempillákat festeni magamnak, (hála Istennek, hogy manapság már szuper szempillaspirálokat gyártanak.) Azt mondják, hogy szépek a szemeim, és ezt is szeretem kihangsúlyozni egy kis szemfestékkel. Mert így érzem jól magam, és kész. Szerencsére az arcbőröm szép, és nem kell vakolni. De nem nézem le azt, aki nem festi magát.
2011. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!