Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány túl "büszke" (? ). mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány túl "büszke" (? ). mit csináljak? Nagyon szeretem, de amikor ezeket mondja, rohadtul fájnak!

Figyelt kérdés
szóval van egy barátnőm. 14 éves. én 19 vagyok. mindig bántották, sosem volt sok önbizalma, én beleszerettem, mert ilyen kis elesett volt, és szeretem az ilyen lányokat felkarolni. de az utóbbi időben egyre furább. régen is mondogatta már ezeket. például olyat, hogy ha én 1 hétre eltűnnék, lemondana rólam és más fiú után nézne. és nem is keresne, mert az a "fiú dolga". vagy ha veszekszünk, és ő a hibás, ő sosem kér bocsánatot. egyszer sem. ha nagyon bántót mond, és már túl sokat cseszegetett, elmondom neki, hogy ez mennyire fáj nekem, és ilyeneket ne mondjon nekem. erre a reakciója: hogy ne sajnáltassam már magam. volt olyan, hogy csak szimplán letörölt msnről, meg letiltott... vártam vagy 4-5 napot. semmit nem csinált. aztán mikor felvettem egy másik címről, olyat mondott, hogy még időben érkeztem, mert majdnem letelt az egy hét. persze semmi bocsánat vagy ehhez hasonló. azt mondja, szeret. de én már kezdek nagyon kételkedni ebben. mert nem tudom elképzelni, hogy ha valaki szeret valakit, akkor ilyeneket műveljen vele... mit gondoltok? mit tehetnék még, hogy észrevegye, mennyit jelent, és hogy amit velem csinál, az nem éppen egy kedves dolog?
2009. dec. 27. 01:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek is még, és a körülmények se segítették. Már ott elakadtam, hogy te 19 vagy, ő meg csak 14... Nagyon nem kell csodálkoznod...
2009. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

háááth...sztem ez nem lesz egy hosszú életű kapcsolat...

ha jót akarsz magadnak hagyd ott!

persze,tudom,nem szép meg stb...de még gyerek!!főleg ha így viselkedik

2009. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
4. hónapja tart, egyébként.
2009. dec. 27. 01:08
 4/34 anonim ***** válasza:
éés ha igazán szeret,akkor ha egy hétig "el is tűnsz",akkor se fog otthagyni.sztem próbáld ki ezt az egy hetes dolgot,és ha mégis elhagyna,hidd el,nem vesztettél sokat!
2009. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
23%

ne haragudj, de ez egy hülye k*rva.


mellesleg bűncselekmény amit csinálsz, remélem tudod, szélsőséges nevén pedofília.


a csaj játszik veled, nem szeretném ismételni az előző jelzőm. hagyd ott a csajt.

2009. dec. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
nem igazán pedofília. ha nagyon tudni akarod, szűz még. otthagynám vagyis fontolgattam már nem egyszer. de rájöttem hogy nem bírnám nélküle.
2009. dec. 27. 01:33
 7/34 anonim ***** válasza:
Gondolom kárpótolni akarja magát azért, amit ő viselt el, és te vagy kéznél. Dicsérd egy kicsit, aztán mondd, hogy nem fogsz könyörögni, válasszon a rengeteg érte versengő fiú közül.
2009. dec. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

nem pedofília, a csaj elmúlt 14.

amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak, ad1. az az igazság, hogy felkaroltad, ő meg szépen elszállt magától. ad2. gyerek még!!! gyerek, érted? gyerek aggyal. ne várj tőle magasröptű értelmes cselekedeteket, mert még ott a tojáshéj a fenekén. nem is értem 19 éves fiúk mit esznek a 14 éves lányokon...jó, tudom, meg lehet őket "cuccolni", de hát, a kérdező még meg sem fektette...szóval, végképp nem értem. inkább keress 2-2 évvel idősebb lányokat, az a te korosztályod.


20/L

2009. dec. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
Nem úgy hívják véletlenül az illetőt hogy gelencsér renáta? xD
2009. dec. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Te jó ég??? mi van veled? ennyire ne legyél pincsikutya bocs


Harpy

2009. dec. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!