Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan legyen szebb hosszabb...

Hogyan legyen szebb hosszabb szempillám?

Figyelt kérdés
Szép hosszú szempillákat szeretnék és hallottam a ricinus olajról hogy az elvileg növeszti de nekem nem használt, próbáltam citromlével mert vki ezt is tanácsolta, de ez sem segített.A neten láttam ezt a renew szempillanövesztőt de kb 20 e ft körül van. 3D-s szempillát nem szeretnék mert az is sokba kerül.Egyik barátnőm mondta hogy vegyek tincses műszempillát és az ázsiában van olyan ragasztó amivel ha megcsinálom akkor kb egy hónapig fenn marad. Mi a véleményetek? Mit tudnék szerintetek csinálni? Van valami ötlet? Kösziii
2011. ápr. 9. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
az aréna plázában a claire's boltban lehet kapni műszempillát, tincseset és sorosat is, azok jobb minőségűek, mint az ázsiás. vagy ha kifested vmi jó szempillaspirállal (pl. maxbelline volume express) az is sokat számít. nekem ettől gyönyörű lesz, habár nekem alapból nagyon hosszú :)
2011. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!