Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercinget szeretnék,...

Köldök piercinget szeretnék, de nagyon félek a tűtől. Mennyire fáj? Csak úgy hzzávetölegesen? Mert a fájdalomküszöböm is a béka popója alatt van.

Figyelt kérdés

tudom akkor minek akarok piercinget.

ja és van olyan aki nem csináltathat, egészség vagy betegség vagy vmi


2009. márc. 1. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
én is nagyon fosos voltam...mégis el mertem menmni és megcsináltattam:) eggyáltalán nem érzel semmit,leérzéstelenitik :) szal nyugalom ;)
2009. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 10 éve csináltattam,nem érzéstelenitettek,csak összenyomta a bört,kiszorult a vér átszúrta de nem volt vészes,csak utána mikor kihúzta az fájt,de nem olyan szörnyü. Simán bevállalnám megint:)
2009. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én 5 éve csináltattam, nekem lefagyasztották, úgyhogy nem éreztem semmit. Orvosi acélból készítik, így nem allergizál. (Bizsut ne vegyél!) Néhány napig gennyes lesz, de vegyél tengeri sót, tedd bele vízbe és azzal borogasd! Úgy hamarabb meggyógyul.
2009. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éve csináltattam, kaptam 2 lidokain injekciót a köldököm két oldalára hogy érzéstelenítsék, az sokkal jobban fájt, mint maga a piercing berakása. előtte megkérdezték érzékeny vagyok e lidokainra.(ha érzékeny lettem volna lefagyasztották volna) van valami krém, ami segíti a gyúgyulást, de sajnos már nem emlékszem a nevére. a piercinges mondani fog rá úgyis valami krémet
2009. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én több, mint 1éve csináltattam és nekem fájt. Nem érzéstelenítették, a szúrás is fájt meg az is, hogy visszahúzta, de túl lehet élni és csak pár pillanatig tart.

Nekem kis idő múlva kicsit begyulladt, de hamar elmúlt.


Nani

2009. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én három hónapja csináltattam, nekem is fagyasztották és nem éreztem semmit pedig tökre bevoltam parázva.

Jah és ha arra gondolsz h milyen jó lesz,kibírod akkor végképp nem fog fájni!

Remélem segíthettem!

14/L

2009. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4 éve csináltattam,lefagyasztották nem éreztem ahogy átszúrta csak az fájt mikor behelyezték a piercinget és akkor kihúzta a tűt.Semmiség volt a tetováláshoz képest:D

Bátorság!

18/L

2009. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem háromszor volt. Érzéstelenítés nélkül. Egyszer sem fájt,de eddig mindig hatalmasra dagadt,és ki kellett vennem.
2009. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem 7 éve csinálták, és nem érzéstelenítették, nem volt vészes. Viszont általában fagyasztják, a szemöldökömbe úgy csinálták, valami kis motoszkálást érzetem. Túl lehet élni és csak addig kellemetlen, míg csinálják.
2009. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!