Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon alacsony a fájdalomküsz...

Nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, de epillálni szeretnék. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

A jég nem sokat segít, legalább első néhány alkalomra kellene valami megoldás, hogy megszokja a bőröm.

Ha lefújnám lidocain spray-vel, első 2-3 alkalomkor?


2011. okt. 21. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem szorítsd össze a fogad. Vagy párszor menj el gyantáztatni, az kisebb trauma valamivel, mert nem folyamatosan fáj, és gyorsabb, meg nincs választás, ha ár rajtad van, le kell szedni, és nem te csinálod. Akkor kicsit gyengülnek a szőrszálak és utána már kevésbé fog fájni ha epilálod.
2011. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is ez jutott eszembe elsőre, mármint a lidocain.

Állítólag a meleg vízes fürdő is sokat segít, mert felpuhul a szőr, és nem fáj annyira.

Mondjuk a kettő együtt, hatásos lehet :)

2011. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan szoktasd hozzá,kis területeken.Utánna már észre sem veszed.A lidocain nem túl jó ötlet.
2011. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Mindig melegvizes fürdés után epillálom, de így sem bírom!

A hozzászoktatás meg azért nem jó, kis területeken, mert csak azon a kis területen nem lesz olyan rossz, ahol ,ár epiláltam.

És ha sajátkezűleg gyantáznék? kb milyen árban van?

2011. okt. 22. 10:25
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én régóta gyantáztatom, de azt hiszem, belehalnék egy epilálásba. Az egy borzalom. Inkább fizesd ki azt az 1.000-1.500Ft-ot a kozmetikusnak, mint hogy szálanként tépd ki a szőrt a lábadról... (Térdél pl. pokoli lehet.)

2013. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!