Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Avonos folyékony korrektorr...

Az Avonos folyékony korrektorral tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:10
 1/6 Geisz Judit ***** válasza:

Szia!

Én avon termékekkel foglalkozom. Én jobban szeretem a korrektor stiftet, de a folyékony se rossz. Ha kell, a beszerzésben tudok segíteni.

Üdv, Judit

2011. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Huh... Hát el tudom képzelni! Az Avontól semmi sem jó. Nem is kell vele kísérletezni. A Super Shock is másfél hét után úgy besűrűsödik, hogy használhatatlan lesz.
2011. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Évek óta használok Avon termékeket, és nekem sose volt bajom velük.

Különben meg, azt hiszed, hogy más márkák tökéletesek? A MAC cuccok se hibátlanok, van pár elfuserált termékük.

2011. ápr. 12. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Persze egykét terméket kipróbálnak és akkor már szar az összes... Ezek istenem hogy de hülyék... Sztm jó. Én még nem próbáltam de szeretném egyszer kipróbálni...
2011. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van több Avonos termékem. Super Shockból is van ceruza és spirál is a spirált 3 hónapja naponta használomsemmi baja. Korrektorom is van folyékony és stift is. szemalatti karikákra jobb a folyékony bár nincs extrém fedése tehát ha nagyon lilásak a karikáid kell alá egy lazacos árnyalatú korrektor viszont egy átlagos nappali sminkhez tökéletes. A stiftesnek jobb a fedése az alá viszont ajánlok valami féle smink alapot mivel be mehet a ráncokba, de ez más korrektorokkal is igy van. Én profi smink termékekkel dolgozom de napi használatra több avonos termékem is van. Ár érték arányba tökéletes. a hasonló 1-2000 forintosok sem jobbak gondolok itt maxfaktor essence stb korrektorokra. Egy profi pedig más árkategoró nem biztos hogy mindenkinek megér annyit.
2011. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a folyékony korrektort, mert szerintem nem olyan tartós és nagyon nehéz csíkmentesen felkenni, míg a stifteset csak az ujjadról ráütögeted a megfelelő helyre és tökéletes is. Amúgy avonból van jó is, meg gyenge minőségű is, én csak at nem szeretem, hogy ugye a katalógusból nehéz megállípítani egy alapozónál, vagy egy korrektornál, hogy az most milyen lesz a bőrömön, ezért inkább biztosra megyek és drogériában veszem ezeket, ahol előtte ki tudom próbálni a bőrömön...
2011. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!