Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szem alatti karikákat az...

A szem alatti karikákat az essence 3 in 1 korrektor, vagy az essence stay natural korrektor tünteti el jobban?

Figyelt kérdés
előre is köszi :)
2011. ápr. 17. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
engem is érdekel
2011. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húgom nemrég vett hármas korrektort, az nagyon jó. A másikat nem ismerem.
2011. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon brutál karikáim vannak mén rengeteget kipróbáltam ezt is, hát semmit nem segített...sőt. De kiszámoltam, h mennyit költöttem már el korrektorokra és arra jutottam, h veszek egy garnier 2in1 korrektoros szemkörnyék ápolót, és csodát tett szóval csak ajánlani tudom :)
2011. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alvást, napi 2 liter vizet, kávé és alkohol minimálisra csökkentését és végszükség esetén behűtött kiskanalat ajánlok. Én is karikásodásra hajlamos vagyok, de szinte mindig amikor ilyen gondom volt és belegondoltam, az volt a gond, hogy vagy nem aludtam, vagy nem ittam eleget.
2011. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én ma vettem meg a stay naturalt...borzalmas..belemegy a kisráncokba, és teljesen maszkhatása van...én nagyon nem ajánlom..
2011. ápr. 18. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!