Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az nem baj ha 13 évesen...

Az nem baj ha 13 évesen gyűjtöm a sminkcuccokat és csak szünetben és ha suli van pedig hétvégente használom őket: a szem alá korrektor, szempillaspirál, szájfény?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak ennyi akkor oké. A korrektorral óvatosan, mert a szemkörnyék alatt nagyon vékony a bőr, nem szabad nagyon dörzsölni, mert csúnya lesz. Alapozót ne használj, arra nagyon kérlek. SZerintem még szemhéjpúdert se. Egy szempillaspirál és ez lágyabb szájfény nemhogy nem gáz, hanem mindenkinek kötelezővé tenném, mert már ennyi is sokat dob az emberen
2011. júl. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ezt a sminket hétvégente ajánlanád? és hogyha szemhéjpudert csak akkor vinnék fel ha pl van valami pl:barátnőm szülinapja?
2011. júl. 21. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:

kedves előző válaszoló!

megkérdezhetem hogy mi a baj az alapozóval? ( kezdő sminkelő vagyok, és nem értem )

2011. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán mehetsz így suliba... Szemhéjpúder meg szülinapra és egyéb ünnepekre persze, hogy lehet.
2011. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor nem baj ha gyűjtöm de nem sokat használom?pl:szemceruza,szemhéjalapozó,szemhéjpúder stb..?
2011. júl. 21. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Semmi, csak az hogy fiatalon ne csessze már el a bőrét alapozóval. (Még akkor se ha esetleg pattanásos, sőt akkor pláne ne mert csak eltömiti vele és még rosszabb lesz. 13 évesen az embernek szép a bőre, ha nem indokolt kár lenne elrontania.


A kérdezőnek:


Igen, szemhéjpúder mehet alkalmanként (buli, szülinap), ilyenkor próbálkozhatsz élénkebb szinekkel is.

2011. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, főleg ha csak gyűjtöd.
2011. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Régen én is így csináltam, nem baj.
2011. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ez jó szerintem:))


alapozót,kérlek,tényleg nehasználj! elzárja a pórusokat,és 30éves korodra,kb. 45-50nek fogsz kinézni:/

2011. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nem csak alapozó tömíti el a pólusokat, a városi por és mocsok is eltömíti azt, meg a többi sminktermék is.


a ráncokról meg annyit hogy 20 évesen csak az ráncos akinek száraz a bőre, és ha alapozótól is lenne ez elkerülhető lenne, ha mindig lemosná megfelelő szerrel, és utána megfelelően hidratálna.

2011. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!