Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlanátok...

Milyen alapozót ajánlanátok erre a bőrre? (lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és pattanásos meg zsíros a bőröm,és nem tudom,mit kezdjek vele.Tippek ilyen bőrre?
2011. ápr. 19. 19:21
 1/7 anonim válasza:

először is a helyedben megkérném édesanyámat hogy vegyen nem akneroxid-ot (a legerősebbet) jó pattanás szárító hamar megoldja a problémámat ha kijön egy-egy, ha ezt sikeresen kezelted utána ajánlanám az alapozót, mert így csak olaj a tűzre a a pattanásokra nem szabad kenni alapozót, vagy elfertőződik vagy jobban begyullad tőle de 14 évesen nem is kéne alapozó... maximum korrektor!

szóval első körben akneroxid ;)

2011. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
*nem = nekem
2011. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,tudom,hogy nem kéne,csak nagyon zavar:/voltam már bőrgyógyásznál is vele,írt fel egy krémet,és az egy-két hétig használt is,aztán visszatértek megint..igazából pattanások csak a homlokomon vannak,de azok nagyon csúnyák,és nagyon zavarnak.
2011. ápr. 19. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha zsíros a bőröd akkor olajmentes alapozót vegyél én is most vettem egy essence-eset . rossmannban kapni rá is van írva hogy olajmentes. elég könnyű alapozó szóval nem maszkszerű. de ha szeretnéd a pattanásaidat főleg eltakarni akkor nem elég az alapozó korrektor kell inkább.
2011. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,majd megnézem ezeket a termékeket:)
2011. ápr. 19. 21:39
 6/7 anonim válasza:
én kitartok amellett, hogy próbáld ki az akneroxidot :) az alapozókhoz nem tudok mit hozzáfűzni ugyanis nekem arckrémet kell kennem az alapozóm alá mivel száraz a bőrtípusom :)
2011. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké:) köszi:)
2011. ápr. 20. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!