Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen folyékony alapozót...

Milyen folyékony alapozót ajánlanátok ezek után?

Figyelt kérdés
Nagyon problémás a bőröm és eddig csak hab állagút használtam: Maybelline Dream Matte Mousse. Nagyon szerettem csak az a bajom vele, h 3 óra elteltével teljesen lemorzsolódik az arcomról. Ezelőtt régebben a Maybelline Affinitone alapozóját használtam, de az meg nekem túlságosan folyékonynak tűnt. Nincs nagyon tapasztalatom a folyékony alapozókall kapcsolatban, nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvenni :) Olvasgattam itt a hasonló kérdésekre kapott válaszokat, de annyi félét mondott mindenki :D Ti mit használtok? :)
2011. okt. 22. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Synergennel próbálkozhatnál, pár ismerősömnek bevált :D

Én nem használok semmit (néha Miss Sporty - So cleart), mert semmi baja a bőrömnek és mivel nem kenegetem mindenféle izével, nem is pattogok ki. (Megúsztam egy ördögi kört hehe :D:D) Ha meg ronda vagyok, akkor tök mindegy milyen alapozót/korrektort kenek magamra, ígyis úgyis görényül nézek ki. :D:D

2011. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Más márka hab állagúját nem próbáltad? Egyébként én affinitone-t és essence hab állagút használok, nekem ez a kettő bevált. Régebben használtam astor mattitude-öt használtam, életem eddigi legjobb alapozója! Csak kicsit drága...
2011. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kolompár Pikácsú, a logikád egy kissé sántít... Egészen addig nem használtam alapozót én sem, amíg nem lett olyan a bőröm, hogy kénytelen voltam, mert már nem bírtam tükörbe nézni. És annak vmi más oka volt, mert azelőtt soha nem kentem rá semmit.

A kérdésre válaszolva én L'Oreal Accord Parfait alapozót használok, szerintem jó...

2011. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Always koca-kóla
2011. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok alapozót kipróbáltam már (mindenféle állagút) és eddig a legjobb egy Clinique alapozó volt, csak az elég drága, a másik pedig az Astor- Mattitude. Már írta valaki, és tényleg nagyon jó.
2011. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért sántítana a logikám? Nekem addig nem volt egyetlen pattanásom sem, amíg nem használtam alapozót. És láttam vala, hogy ez nem jó és abbahagytam. Használok bőrradírt, tisztító zselét, fényvédőt stb, a bőröm mindenhol egyenletesen fehér és nem zsíros.. akkor minek kéne alapozó meg púder?:D
2011. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másrészt a kamaszkori pattanások valahogy elkerülnek. Ritkán van 1-2 és azok is hamar eltűnnek meg nem feltűnő helyen vannak. :D
2011. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!