Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel a jégszőke hajfestekkel?

Figyelt kérdés

[link] arra lennek kivancsi,h kinek valt be ez a hajfestek.

multkor akartam ilyet venni,de mivel kisvarosban elek,csak pár olyan üzlet van,ahol van nagyobb valasztek hajfestekből. és ilyent sajna sehol nem talaltam :( van valami hajfestek,amivel hasonlo szint erhetek el? legszivesebben ilyen szinu frizut hordanek [link] ilyet: [link] ,de gondolom nagyon nehez hasonlo szint elerni. mar haromszor festettem a hajam,de mindig rossz festeket vaalsztottam,mert csibesarga lett a hajam :/ ezt most szeretnem elkerulni,mert mindig olyan hajszinre vagytam,mint a kepen christinanak.

köszi a segitseget :)

21L


2011. ápr. 21. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
én használtam párszor ezt a fajtát, nekem bevált bár eredetileg is világos a hajam. ettől nem lesz csibesárga a szín. én pluszba használok 2 hetente kb. Kallos hamvasító sampont (megmosod ahajad a szokásos samponnal majd ezt max. 1 percig rajta kell hagyni a hajon é lemosni, ha toább hagyod rajta, akkor bekékülhet). Így lemegy a sárgás árnyalat a hajadról.
2011. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!