Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel a hajfestékkel?

Figyelt kérdés

[link]


essenital color 205


2011. jún. 17. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ilyennel festettem, de nem hiszem hogy mérvadó vagyok, ugyanis 10 éves festem szőkére a hajam, és ezelőtt a festék előtt volt már mindenféle típusú szőke festék, plusz leszívatás is, és ugyebár nem ugyanaz az eredmény mintha festetlen hajamat festettem volna be erre.


Illatra jó, használatra könnyű, nem roncsolta a hajam, most ugyanezt a fajtát használom csak a Medium blondot, az sötétebb de jobban tetszik, ennek a 205-ösnek picit világos-fehéres-sárgás lett a töve mindig, de mivel enyém összevissza festett volt ezért szerintem nem mérvadó :)

2011. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem 10 éves, hanem 10 éve :)
2011. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)) nekem is már volt festve a hajam,de soha nem olyan lett,mint amilyent szerettem volna. vettem meg syosstol [link] ilyet,és ebben van szőkitőpor(peroxid) gondoltam hozzakeverem a essential colot 205-hez ,hogy ne legyen sargas:) szerinted jo ötlet?
2011. jún. 17. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondom őszintén, én csak kentem a boltiakat, nem kevertem semmit össze :)
2011. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi ,hogy ilyen kitartóan valaszoltal:D

egy hét mulva festem be a hajam:))

2011. jún. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!