Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a szemöldökömmel? Képpel

Figyelt kérdés

Elég vékony alapból a szemöldököm, ami még önmagában nem lenne baj, csak az elején nincs szemöldököm, így elég hülyén néz ki, ezért szemöldök ceruzával mindig kihúzom, de már nagyon unom minden nap ezt a tortúrát csinálni, főleg, hogy félek, hogy lekenem stb.

Már gondolkoztam tetováláson, hogy esetleg ott az elejét tetováltatnám csak ki, ha lehet olyat. Bár az úgy meg hogy nézne ki, hogy csak egy kis rész van, a többi meg a sajátom...

Vagy lehet az egészet kéne? Mert így nem is olyan szép szerintem, meg macerás.

Ti mit gondoltok?

Itt a kép: [link]


2011. ápr. 26. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
De szép a szemed!
2011. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

Én nemtom..

Nekem is gondjaim vannak a szemöldökömmel, mert nagyon ritka és vékony, de én azért nem tetoválnám ki.

2011. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem szép a szemed, nem olyan rossz ez a szemöldök. A végén még elcsesznék... Hiába ajánlja sok ember a tetoválót, de akkor is van esély, hogy elcseszi. Én pl. műkörmösben is csalódtam már így, hogy rengetegen ajánlották, nekem mégis elcseszte kétszer is. A műkörmöt le lehet szedni, de a tetoválás mindig az arcodon marad. Nem is beszélve arról, hogy lehet, hogy fakulni fog, és akkor még rondább lesz. Sosem jön le teljesen, és nem biztos hogy pl. harminc évesen is jól fog majd állni ugyanaz a szemöldök, mint most tizen valahány évesen. Változni fog még az arcod is.
2011. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a szemed szépsége eltereli a figyelmet a szemöldöködről. Bár szerintem az sem gázos, én tetkót nem vállalnék be, csak csúnyákat láttam eddig. Hagyd így.
2011. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :-)

Szóval azt mondjátok ne tetováltassak? Én is eddig mindössze egy nagyon szép tetovált szemöldököt láttam az egyik ismerősömön. Nem volt kihívó, halvány sminktetoválás volt, és nem hatott természetellenesnek.

Az arcom már nemigen fog változni, mert 24 éves vagyok.

2011. ápr. 26. 18:49
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz így, de ha a ceruzát macerásnak gondolod, vegyél szemöldökfestéket, és azzal 1-2 hetente 1szer elég befesteni. Nagyon egyszerű vele dolgozni (nekem elhiheted:D) és jó az eredmény. Én egy fodrász és kozmetikai kellékes boltban vettem az enyémet, és ott a csajtól megkérdeztem azt is hogyan kell használni, azóta meg imádom.

23/n

2011. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ.

De a szemöldökfestéket nem csak arra a részre lehet felkenni, ahol szemöldök is van? Mert ugye nekem az lenne a problémám, hogy oda kéne ahol nincs.

Sosem használtam, nem tudom. De megköszönöm, ha pár szóban leírod. Esetleg ha tudsz linket is, akkor megmutatod, hogy hogyan is néz ki egy ilyennel készült szemöldök?

2011. ápr. 26. 19:21
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy a te esetedben ez mennyire használható, de nekem befogta a bőrömet is, amikor korrigálni kellett itt-ott. Persze a bőrön nem volt olyan tartós, mint a szemöldökön, de azért nekem bevált.

Nekem legelőször kozmetikus csinálta, mert mondta, hogy nagyon halvány és vékony a szemöldököm. És ugye erősebb lett a szín, így már nem tűnt annyira vékonynak.

Ugyanúgy néz ki, mint egy rendes szemöldök, csak sötétebb. Nagyon természetes hatása van.

2011. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Lehet kipróbálom, igazából nincs mit vesztenem.

Szép estét!

2011. ápr. 26. 20:55
 10/18 anonim ***** válasza:

nekem gyakorlatilag hidrogénszőke a szemöldököm és mellé vörösesbarna a hajam. minden reggel kihúzom kicsit barna szemceruzával, kb. fél perc az egész. soha, soha nem rontanám el magam azzal h tetováltatok, inkább ez a napip fél perc.

ráadásul ha közelről nézed, aaaanyira látszik még a legjobbon is, hogy mű, a barátom azt mondta elhányná magát, ha ilyet látna rajtam: [link]

2011. ápr. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!