Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a műkörömről?...

Mit gondoltok a műkörömről? Többi lent)

Figyelt kérdés

hello.....12 éves vok.....és műkörmöt szeretnék....jo lenne??.....és ha igen akkor milyet ajánlotok??

tévhit h a köröm tönkremegy tőle?? vagy nem??.....mert azt hallottam....ráadásul itt..


2010. nov. 17. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
minek akarsz 12évesen műkörmöt.ott van még a tojáshéj a seggeden!
2010. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

szia! 12 évesen szerintem még várj a műkörömmel! természetesen nem megy tönkre alatta a köröm HA műkörmösnél csináltatod, házilag ne ragasztgass és próbálkozz, mert az komoly körömbetegségeket is okozhat.

ettől függetlenül, azt tanácsolom, inkább lakkozz, vagy ha körmöshöz mész válassz egy japán manikűrt (szép fényes lesz tőle a természetes körmöd), ráérsz még a műkörömre.


üdv!


26/l

2010. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Korai még nagyon. Ráérsz vele. Amúgy mért szeretnél műkörmöt? Csak "úgy" vagy más okból?
2010. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

12 évesen még lakkozni se kéne, kinek akarsz tetszeni vele?

Biztos azért akarsz mert divat, vagy anyukádnak is van, és úgy akarsz kinézni mint egy nő. De 12 évesen nem fogsz úgy kinézni és ne is akarj, ezzel csak azt éred el h mindenki elkönyvel egy kis utolsónak.

2010. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
12 évesnek nem való műköröm, várj legalább 4-5 évet, majd akkor talán...
2010. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha rágod a körmöd(én azért akartam annó, bele is mentek volna anyuék, mert iszonyat ronda volt, és sokféle szert kipróbáltunk, akkor is lerágtam... tövig...), akkor lehet rövidet csináltatni. Egyik tanáromnak is mű, de ilyen...köröm méretű. :D Normál méretű. :D

De ha semmi ilyen gondod nincs, szerintem is várj még vele.

2010. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is úgy gondolom, hogy még fiatal vagy a műkörmökhöz.

Anyukám tapasztalatát tudom leírni, ő manikűrössel csináltatott zselés körmöket, de a folyamatos csiszolálstól papírvékonyak lettek a körmei és 3. hónapja szenved a megerősítésével (leszedette, mert neki nagyon vastag volt, nem boldogult vele), így én nem is próbálkozom.

Meg drága is, 2 hetente olyan 3000 Ft, de ha van rá zsebpénzed...

2010. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hallgass rám és ne csináltass!Én 12 vagyok kifejezetten UTÁLOM a műkörmöt..undorítónak tartom.

Gondolj bele:tesi órán ha pl. kosaraztok v. röpiztek az első ütésnél úgy le jön a műkörmöd,hogy azt öröm lesz nézni!

Drága is.Az írásban is akadályoz..

Ha pedig mégis csak csináltatni akarsz inkább egy szép francia manikűrt tetess fel mert az sokkal szebb..:D

2010. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12 évesen minek?? általános iskolába műköröm?? az én időmben még kilakkozni sem lehetett pedig csak 20 éves vagyok! Ráadásul tesi órán mit kezdesz majd a nagy körömmel? inkább tanulj rá érsz a műkörömmel! azért mert másoknak van attól még nem kell őket követni! (vagyis gondolom azért szeretnél műkörmöt mert a többieknek is van)
2010. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!