Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy szúrjak itthon kéz...

Hogy szúrjak itthon kéz piercinget?

Figyelt kérdés

Van itthon steril tűm , fertőtlenítő szerem meg minden ami kell hozzá. A hüvelyk és a mutató ujjam közötti bőrt szeretném átszúrni. Adnátok vmi tanácsot, hogy mire vigyázzak. Tapasztalatok ?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 30. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem szúrnám ki mivan ha valami törnénik veled?

De ha a fájdalmat kibirod hajrá

2011. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, nem kerül annyira sokba megcsináltatni, miért nem mész el inkább? És itt vársz tanácsot?! Mert ha még értenél hozzá, akkor oké, hogy otthon csinálod, találkoztam már olyanokkal, akik otthon maguknak és másoknak is szúrtak. Nem tudom, nekem megér kb 3000ft-ot, hogy ne magamnak kelljen és utána is legyen kihez fogrdulni, ha baj van. Ráadásul az, hogy a piercer már többezret szúrt előttem, az is megér ennyit, hiszen neked csak ez az egy lesz, ha elrontod, akkoris...
2011. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
átszúrtam.. és nem fájt és nem lett semmi baja :D
2011. jún. 23. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!