Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális hogy ennyi sminkje...

Normális hogy ennyi sminkje van? (alul link)

Figyelt kérdés

10:09-től tényleg durva,hogy mennyi szájfénye van.


az Amerikaiak ilyen gazdagok???


2011. ápr. 30. 16:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
link..
2011. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 30. 16:18
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

az összes sminkkollekciós bemutatós videoban ilyen sok sminkje van a csajoknak. hát én nem tudom, úgy látszik ennyire gazdagok o.O

de viszont szerintem nem jó ha egyszerre ilyen sok van, mert pl a szájfények megtudnak romlani/lejár a szavatosságuk és akkor mit kezd vele?

2011. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hát ez igaz. amúgy nem tudom,hogy minek ennyi és kb. ugyan olyan színűek. :D de mindegy ha ő így érzi jól magát,csak hát nemtudtam h ez csak nekem furcsa-e. :D
2011. ápr. 30. 16:37
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
A befutottabbak már nem maguk veszik a cuccokat, hanem valamelyik támogató (Mac, L'oreal stb.) adja odja nekik azzal a feltétellel, hogy nevezzék meg a márkákat és tegéyk jól láthatóvá a jelzést. Ez nekik is megéri, mert nagyobb lesz a kereslet, ha az emberek tudják, mit vesznek.
2011. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Hát figyelj,ha megengedhetik maguknak :D

Én sem értem,hogy minek ennyi,szerintem 2-3 bőven elég.De az amerikaiaknak, a fele tinédzsernek mindegyiknek ennyi van.

2011. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Szerintem ez tenyleg durva,en is fogok inidtani egy bauty gurus csatornat es elkezzdtem gyujteni par sminket regieket es ujakat dragabbakat veszek az ebayen (angliaban vagyok) amik ott nyilvan olcosbbak mac ecsetet nyx cuccokat stb...de par drogeriai smink is megteszi pl az opi lakkokat nemertem...probaltam de nem jobb egy dmesnel...:/ (egyb ennyi sminket nem is akarok sztem annyira folosleges meg ha fiatal is a csaj ) 15/L
2011. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

hát akkor ezt nézzétek meg:


http://www.youtube.com/watch?v=hFZSg-P6akc

2011. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem nem normális
2011. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
ráadásul teljesen felesleges, ennyi sminket el sem tud használni, csak el fogják veszíteni a szavatosságukat...
2011. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!