Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális hogy ennyi sminkje...

Normális hogy ennyi sminkje van? (alul link)

Figyelt kérdés

10:09-től tényleg durva,hogy mennyi szájfénye van.


az Amerikaiak ilyen gazdagok???


2011. ápr. 30. 16:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

19:25

hát annak a kislánynak képzelem mekkora szüksége lehet arra a rengeteg sminkre... milyen szülei vannak?

2011. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5MrZ8OtSis4

ez a videó mégjobb

mondjuk én annyira nem irigylem, mert tök felesleges ha belegondolsz, hogy például 10 alapozója van

2011. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

szerintem is felesleges, amúgy az a kislány nagyon durva, hány éves lehet Úristen... :/

azon röhögök,hogy minek egyféle ecsetből kb 10 darab. :D:D

2011. máj. 1. 10:23
 14/23 anonim ***** válasza:
rühelyes a kiscsaj hány éves?xDD
2011. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
megnéztem 12 pff.. (N):D:D
2011. máj. 1. 17:35
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
de ha belegondoltok, lehet, hogy ezek a csajok sminkelnek másokat is...:) az utolso videoban minden alapozójának más szine volt...ergo nem használhatja csak magára:) ha meg ezzel foglalkoznak kell is nekik mindenféle szín:):)
2011. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért már úgy eleve a szoba berendezésén látszik hogy nem kevés pénze van a papának meg a mamának... :D
2011. máj. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

nálunk nem normális, náluk biztosan normális, mert vannak társaik és így jó nekik. nem egy a deviáns.

ha valamelyik barátnőmnek ennyi lenne, tuti azt mondanánk, hogy nem normális dolog.

sztem ez náluk egy elfogadott mentális betegség, minél többet és többet..

2011. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
amibe az ecseteket tartják,az az üveg,mit tesznek bele?mik azok a kis golyók?:D
2011. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

utolsónak üzenem hogy azokat a kis golyókat virágüzletekben lehet venni felkell önteni vízzel beszívják magukba és megdagadnak hogy ne kelljeen olyan sűrün a virágok alat vizet cserélni.

ez szerintem botrányos és ez 5 év mulva mit fog csinálni ha most elkezdi magát sminkelni me lesz a újdonság a speed vagy a heroin... a szülőknek csak gartulálni tudok...

2011. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!