Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ez a kihulott hajmenn...

Normális ez a kihulott hajmennyiség? ->link

Figyelt kérdés

[link]



[link]


Minden hajmosáskor kb ennyi hajam szokott kihullani. Ez még a normálias hajmennyiséghez tartozik?


2010. aug. 22. 06:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez már meghaladja a normális mennyiséget.

Nekem is volt, hogy ennyi hullott ki minden egyes hajmosáskor, és nem tudtam mitől. Aztán rájöttem, a balzsamom okozta a problémát, amit éveken át használtam. Amint elhagytam a használatát, azóta egy-egy hajmosás alkalmával csak 3-4 szál hullik ki.

Egyébként fested a hajad? Az is befolyásolja. Na meg szerintem lehet neked is váltanod kéne sampont/balzsamot.

Szép napot!

2010. aug. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szőkemelírok vannak a hajamba nincs befestve az egész és nem is akarom. Nekem muszáj balzsamozni, mert nagyon igénybe van véve a hajam, nagyon sokat vasalom. Sampont nem kell váltanom, esetleg balzsamot.

Köszi a választ.

2010. aug. 22. 07:45
 3/23 anonim ***** válasza:
44%

De durva...

Szóval te vagy Barbie és földig ér a hajad.

2010. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez nem normális..:S EZ nagyon nagyon sok..nekem max 1-2 szál szokott kihullani. Vitamint kellene szedned, és tényleg váltani sampont balzsamot, de gondolom szoktál fodrászhoz járni..még ha ritkán is de ő biztos tud tanácsot adni erre.
2010. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szintén ennyi hajam hullik ki minden hajmosáskor.Szerintem attól is függ, hogy hét közben pld. fésülködéskor mennyi hajad hullik ki. Nekem csak pár szál minden nap, úgyhogy szerintem ez a mennyiség hajmosáskor egyáltalán nem sok. Persze attól is függ milyen hosszú a hajad, mert hosszabb hajnál egy kisebb mennyiség is soknak tűnik.
2010. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
70%

Szia!


Tavaly ilyenkor én is hasonló problémával küzdöttem. Annyira, hogy elől 2 oldalt már majdnem kopaszra hullott a hajam. Ekkor ajánlottak nekem Revalid Sampont, balzmot meg hajszeszt. NEm volt egy olcsó buli, de teljesen rendbehozta a hajamat.

Szerintem megéri kipróbálni :)

2010. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Vállig érő hajam van és hetente 1x max. 2x mosok hajat.
2010. aug. 22. 08:37
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ennyi hullik ki mosás után, de én nem aggódom.
2010. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem sok. Napi 100 szálig normális. Ez tuti, hogy nincs annyi, és hajmosáskor amúgy is több jön ki. A csomó mérete a haj hosszától is nagyon függ, gondolom hosszú hajad van. Nekem több mint egy méteres hajam van és abból 8-10 szálból összejön egy ekkora csomó.

"A gyakori mosás nem okoz fokozott hajhullást, csupán arról van szó, hogy ilyenkor a nagyobb igénybevétel miatt több szál hullik ki. A lefolyó szűrőjén maradó hajszálakat érdemes lehet a végén megszámolni. Száz szál kiesése hajmosáskor még teljesen normális, noha tetemes szőrgombolyagnak látszik, különösen a hosszú hajnál. Ha minden hajmosás után több és több esik ki, érdemes utánanézni, mitől lehet."

[link]

Ha így is soknak tartod, szedj Revalidot, nekem attól sokkal kevesebb hullott ki, amíg szedtem.

2010. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ennyi jön ki hajmosáskor, már 2 éve ez a problémám :( pedig addig vasaltam, de 2 éve, hagyom, had göndörödjön :D de régen nekem sem hullott ennyit és fogalmam sincs mitől van :(

de szerintem neked lehet h a vasalástól van.... vagy nincs vitaminhiányod ?

2010. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!