Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kifakult a "gyönyörű" kék...

Kifakult a "gyönyörű" kék szemem. Nincs valami ápolás amitől megint szép kék lenne, nem kékes szürkés?

Figyelt kérdés
Csak akkor lesz kék a szemem és nem fakó, ha valakire ideges vagyok... xD
2011. máj. 2. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem alapból kék, egyébként meg színváltós... Felhős időben szürkés, ha süt a nap, akkor rendes kék, ha sírok vagy ha már nagyon álmos vagyok, akkor zöldes-kék.
2011. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jenny Junior ***** válasza:
Igen a kék szem "érdekes". Esetleg különböző szemre való vitaminok. És az A vitamin ami segít. Esetleg nem lehet, hogy túl fáradt vagy? Egy hideg vizes szemborogatás, esetleg szemmaszk?
2011. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval ok, hogy fáradtság..... az elég tuti......

ÉS szemmaszkot milyet?

Am azt is észrevettem, hogya fehér rész kicsit szürkés vagy sárgás... szóval mintha koszos lenne xD

2011. máj. 2. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sárgás az nem jó, bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, a szem besárgulása utalhat májproblémára, hasnyálmiriggyel is kapcsolatban lehet meg bármi mással... Szóval ha sárga akkor menj el egy orvoshoz, nehogy baj legyen.
2011. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi van? Már bocs, de hogy a francba tud kifakulni valakinek a szivárványhártyája? Nem is értem, hogy mit akarsz...
2011. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szivárványhártya egy izom, ha rossz/változik a vérellátása, akkor a színe is változhat. Amikor ideges vagy, több vér jut bele és ezért élénkebb a színe. Ezen nem nagyon lehet változtatni, vitaminok (A,D) és vas javíthatja a vérellátást de a színen alapvetően nem változtat.
2012. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!