Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kivehetem fél nap után az...

Kivehetem fél nap után az orrpiercingemet? FONTOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma lőtték ki az orromat, de nagyon nagy az orrpc és szeretném kicserélni.Szabad azt ha ma lőtték?...
2011. máj. 5. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sziaa. hát figyi,nekem 3napos de még mindíg nagyon fáj..de ha neked most nemis fáj ,ha kivennéd nemtudnál beletenni másikat,szerintem várd meg amíg meggyógyul(mindenképpen 2-3 hét)
2011. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kicseréltem már csak félek h begyullad,de lefertőtlenítettem.
2011. máj. 5. 17:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Szijja ...ki ne cseréld!!! mert begyullad és be se tudod rakni majd..vagy ha bele is tudod rakni attól ugyan úgy begyullad legalább ha nem is 2-3 hetet vársz de legalább 1 hetet vagy 5-6 naspot mert ez nagyon friss és ha nem is tetszik így akkor sem mert utána csúnya lessz
2011. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát már mind1..:s
2011. máj. 5. 18:18
 5/15 anonim ***** válasza:
mi a franc volt olyan fontos,hogy nem bírtál várni 4 rohadt hetet?: D
2011. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát te nem tudod, hogy a szüleim mit levágtak itthon, szal ink kicserélem minthogy kitépjék az orromból...
2011. máj. 5. 19:53
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor minek csináltattad,ha nem engedik?-.-
2011. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A szülőknek semmi nem tetszik eleinte, de pár nap alatt megszokták volna... de mindegy már.
2011. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a 2. lövésnél már akkor kivettem mikor hazaértem. Az elsőt bent hagytam kb 1 napig. A harmadikat már akkor lecseréltem mikor kijöttem a szalonból, vittem a váltót. Nincs ennyi lyuk az orromban, csak mindig elhagytam, aztán benőtt és újralövettem. Évekig volt orrbogyóm,de negyedszere már nem mentem vissza, úgyhogy most csupasz vagyok :D 24L
2011. máj. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem sem lett semmi baja:) nincs begyulladva és nagyon szép:))
2011. máj. 6. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!